جدال هاشمی، مولایی و براری برای المپیکی شدن | اتاق خبر
کد خبر: 359161
تاریخ انتشار: 24 تیر 1395 - 17:35
موسوی از اردوی تیم ملی وزنه برداری خط خورد
شورای عالی فنی وزنه برداری پس از برگزاری جلسه‌ای ایوب موسوی را از تیم ملی کنار گذاشت و از میان هاشمی، مولایی و براری یک نفر دیگر هفته آینده خط خواهد خورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،  یازدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری با حضور علی مرادی رییس فدراسیون و تمامی اعضاء به جهت بررسی و تحلیل رکوردگیری ملی‌پوشان اعزامی به بازی های المپیک 2016 ریو و نیز مشخص شدن ترکیب نهایی تیم ملی برگزارشد.

براساس درخواست سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ونیز تایید شورای عالی فنی ؛ در خاتمه این جلسه در نهایت تکلیف کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم و بهداد سلیمی در دسته 105+ با توجه به شرایط استاندارد و رکوردی ایده‌آلی که برای کسب موفقیت در بازی‌های المپیک ریو دارند، مشخص شد.

همچنین ، سید ایوب موسوی ملی‌پوش جوان و آینده‌دار دسته 85 کیلوگرم که در رکوردگیری کلاچای نتوانسته بود نظر کادر فنی را جلب کند، از گردونه المپیکی‌ها خارج شد تا در آینده با بدست آوردن تجربه بیشتر مهیای حضور مجدد در تیم ملی وشرکت در میادین مختلف بین‌المللی شود.

با پیشنهاد سرمربی تیم ملی علی هاشمی در دسته 94 کیلوگرم، محمد رضا براری در دسته 105 کیلوگرم و بهادر مولایی در دسته 105+ کیلوگرم سه وزنه‌بردار ملی‌پوشی هستند که کادر فنی آنها را تا چهارشنبه هفته آینده (آخرین مهلت معین شده برای تکمیل تیم ملی وزنه برداری اعزامی به ریو) در تمرینات تحت نظر دارد تا در نهایت پس از محک رکوردی و تمرینی آنها در مدت زمان باقیمانده ازد بین این 3 وزن‌بردار یک نفر دیگر خط خورده و تکلیف 2 سهمیه دیگر از مجموع 5 سهمیه کسب شده معین شود.

با توجه به این موضوع که قرار است چهارشنبه هفته آینده کادر فنی تکلیف 2 سهمیه باقیمانده کاروان وزنه‌برداری ایران، اعزامی به بازی‌های المپیک 2016 ریو را مشخص کند، شورای عالی فنی نیز جلسه بعدی خود را به بعدازظهرچهارشنبه هفته آینده (30 تیرماه 95) و پس از تمرین عصر ملی‌پوشان ایران موکول کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید