کی‌روش به‌دنبال سهم‌خواهی در فوتبال ایران است | اتاق خبر
کد خبر: 359410
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 03:11
عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه برخوردهای سرمربی تیم ملی فوتبال برای امتیازگیری بیشتر است، گفت: برخورد وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در قبال چنین مواردی منفعلانه است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، همایون یوسفی ضمن انتقاد از برخی رفتارهای سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال، گفت: هر چند وقت یکبار شاهد تکرار سناریوی شایعه‌سازی درباره کارلوس کی‌روش مبنی بر اخذ پیشنهاد از سایر تیم‌ها یا کشورهای مطرح و شایعه ترک تیم ملی ایران هستیم که این موضوع در واقع نوعی اهانت به شعور عمومی مردم است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از بحث‌های مطرح شده عموما واقعی نیست و در حد حرف و حدیث است، اظهار کرد: به نظر می‌رسد این نوع موضوعات در راستای سهم‌خواهی و امتیازگیری بیشتر و از طرفی تاثیر در اذهان عمومی عمومی باشد.

وی با بیان اینکه برخورد وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در قبال چنین موضوعاتی منفعلانه است، تصریح کرد: از مسئولان انتظار می‌رود تا تکلیف تیم ملی فوتبال را مشخص کرده و با چنین موضوعاتی قاطعانه برخورد کنند.

یوسفی ضمن تأکید بر اینکه اگر ایران برای سرمربی پرتغالی تیم ملی بد بود، وی تاکنون کشور را ترک کرده بود، افزود: کی‌روش فعلا قصد ترک کردن تیم ملی را ندارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه به ادامه فعالیت سرمربی پرتغالی تیم ملی علاقه‌مند هستند، گفت: اما اگر واقعا مشکلی وجود دارد فدارسیون فوتبال می‌تواند به گزینه‌های بهتری فکر کند زیرا پول و هزینه‎های زیادی در این عرصه انجام می‌شود ولی این رفتارها ادامه می‌یابد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سایت خانه ملت خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته فوتبال کشور پیشرفت زیادی نکرده است لذا باید همه تلاش کنند تا این رشته ورزشی به جایگاه واقعی خود برسد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید