شانسی برای جذب یحیی توره نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 359518
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 19:54
مانچینی:
سرمربی اینتر عنوان کرد تیمش هیچ شانسی برای به خدمت گرفتن ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی ندارد.

روبرتو مانچینی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینتر در تلاش است تا با جذب بازیکنان بزرگ برای فصل آینده سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را بدست بیاورد. این تیم فصل قبل شروع خوبی داشت ولی در ادامه فصل دچار افت شد و نتوانست در رقابت برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان موفق عمل کند. یکی از بازیکنانی که روبرتو مانچینی و سران اینتر به شدت به دنبال جذب او بودند، یحیی توره ستاره ساحل عاجی خط هافبک منچسترسیتی بود که چند سالی است در این تیم خوب بازی میکند و به عنوان بهترین بازیکن قاره آفریقا هم انتخاب شده است.

روبرتو مانچینی درباره جذب این بازیکن برای اینتر گفت: شانس بسیار کمی برای امضای قرارداد با هافبک ملی پوش ساحل عاجی وجود دارد. میدانم او یکی از بهترین هافبکهای جهان است، اما تصور نمیکنم دیگر شانسی برای پیوستن یحیی توره به اینتر وجود داشته باشد. ما هم بابت صورت نگرفتن این انتقال، پشیمان نخواهیم بود. توره یکی از بازیکنانی است که همیشه کیفیت بالایی داشته و مثل او در لیگ ایتالیا خیلی کم است. خیلی امیدوار بودیم تا بتوانیم این بازیکن را در اختیار داشته باشیم ولی شرایط برای حضور تروه در اینتر آماده نیست.

مانچو در پایان گفت: کسب سهمیه لیگ قهرمانان اولویت ما در این فصل خواهد بود ولی قطعا به همین اکتفا نخواهیم کرد. رقابتها در لیگ ایتالیا بسیار فشرده است و باید از ابتدا تا انتها ثبات داشته باشیم تا بتوانیم در پایان فصل در رتبه خوبی قرار بگیریم.

توره در پایان فصل 32 ساله میشود و از قراردادش، تنها دو سال دیگر باقی میماند. روزنامه لاگاتزتا معتقد است احتمالا مبلغ جدایی این هافبک مستحکم ساحل عاجی از سیتی، 9 میلیون یورو خواهد بود. او در سال 2010 و به درخواست مانچینی، بارسلونا را به مقصد سیتی ترک کرد. یحیی توره هفته گذشته در مصاحبه با سیانان اذعان کرد که نمیداند فصل بعد در سیتی خواهد بود یا خیر. این نشریه ایتالیایی ادعا کرده اینتر به دنبال ارائه قراردادی سه ساله برای این هافبک ساحل‌عاجی بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید