هدفم از راه‎اندازی مدرسه بسکتبال، کمک به بسکتبالیست‌های خوزستان است | اتاق خبر
کد خبر: 359522
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 20:15
حامد حدادی:
حامد حدادی می‌گوید هدفش از راه‌اندازی مدرسه بسکتبال در اهواز، کمک به بسکتبالیست‌های سطوح پایه استان و شهرش است.

حامد حدادی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حامد حدادی در آیین افتتاح مدرسه بسکتبال خود در مجموعه ورزشی تختی اهواز، اظهار کرد: زمانی که در تلاش برای راهاندازی این مدرسه بودیم، همه از من سوال میکردند که "چرا اهواز و چرا تهران نه؟"و خیلیها نیز از من پرسیدند که آیا ما میتوانیم از شهرستانهای دیگر به این مدرسه بیاییم که من نیز در پاسخ گفتم با توجه به اینکه قصد من کمک به بسکتبالیست های سطوح پایه استان و شهرم است، فعلاً این امکان وجود ندارد.

وی افزود: امیدوارم با کمک تمام مربیانی که در این مدرسه حضور دارند، این راه را ادامه دهیم و با حمایت کل مردم خوزستان، استاندار محترم و هیات بسکتبال خوزستان، بتوانیم گامی در جهت رشد بسکتبال خوزستان برداریم.

حدادی با بیان اینکه این مدرسه قرار است در تمام طول سال دایر باشد و فقط مختص تابستان نیست، عنوان کرد: امیدوارم این راه را با قدرت هر چه تمام‌تر ادامه دهیم تا در آیندهای نزدیک چند بازیکن خوب از خوزستان را به تیم‌ملی معرفی کنیم.

در این مراسم همچنین شهرام پرنیاک، رییس هیات بسکتبال استان با بیان اینکه هیات بسکتبال خوزستان در راستای سیاستهای خود همواره حامی و پشتیبان چنین برنامه هایی است که به رشد و اعتلای بسکتبال خوزستان کمک می کند، اظهار کرد: ما در حد توان خودمان پشتیبان این کار هستیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که چنین برنامههایی در خوزستان باز هم انجام شود و در پایان آن چیزی که به دست می‌آید، توسعه بسکتبال خوزستان به ویژه در سطح پایه باشد.

وی ادامه داد: همه ما آگاه هستیم که بسکتبال خوزستان از لحاظ داشتن باشگاه های قدرتمند آن هم در سطح لیگ حرفهای، در کشور حرف اول را میزند که این مساله نمود خود را با وجود باشگاههایی مانند نفت آبادان و پتروشیمی ماهشهر پیدا کرده است. افتخار بسکتبال خوزستان این باشگاه ها هستند.

رییس هیات بسکتبال خوزستان افزود: ما نیز باید در کنار این باشگاهها یک سری کارهای پایه‌ای انجام دهیم تا بتوانیم استعدادهایی که در سطح استان وجود دارند را شناسایی کنیم و آنها را پرورش دهیم تا این استعدادها رشد کنند و به یاری خدا در آینده جایگزین شوند.

وی بیان کرد: به نوبه خودم از حامد حدادی تشکر می کنم که با تلاش خود باعث شد این اتفاق مثبت در شهرستان اهواز رخ دهد و امیدوارم مربی خارجی و کادر فنی ای که در کنار این مدرسه بسکتبال حضور دارند، باعث شوند که در آینده ای نزدیک از میان این بچهها بازیکنانی رشد کنند که در سطوح بالای کشور، افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید