نسخه جدید بنز CLS وارد بازار می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 359665
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 07:07
از نظر بصری و برای تکیه بر ویژگی‌های لوکس و تجملاتی این خودرو و درعین حال حفظ مشخصات اسپورت، بنز از ترکیب مدل‌هایش در خط تولید AMG بهره برده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از "کار اسکوپ"، مدل W218 بنزهای CLS میراث منحصربه فرد و اصلی این گروه به شمار می‌آیند. این خودروها با ظاهر شیک و قابلیت‌های بالا جایگزین‌های مناسبی برای سدان‌های چهار در متعارف و مدل‌های کاربردی استیشن هستند.

نسخه نهایی بنز CLS وارد بازار می‌شود

 

نسخه نهایی بنز CLS وارد بازار می‌شود

در حال حاضر گروه خودروسازی بنز یک کوپه چهار در را طراحی کرده، که مجموعه‌ای از جذابیت‌ها و امکانات جدید را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بنز ادعا کرده که این مدل جدید مشتریان را وسوسه خواهد کرد.

صفحه‌های مشبک کرومی طرح الماس، ورودی‌های هوای اسپورت، عناصر کرومی و شبکه‌ای، جلو پنجره برجسته و الماسی شکل در لوکس‌تر کردن ظاهر خودرو موثر بوده‌اند.

ظاهر این خودرو با بامپرهای یکپارچه، اگزوز دوقلو با قابلیت نصب زاویه‌دار و چرخ های 18 اینچی با رینگ‌های 5 پر ساخته شده از آلیاژهای سبک، تکمیل می‌شود.
نسخه نهایی بنز CLS وارد بازار می‌شود

درون خودرو مانند طراحی خارجیش ویژگی‌های اسپورت  خود را حفظ کرده است. استفاده از مواد بهتر و با کیفیت، ذهنیت بیننده را از جو داخلی خودرو تغییر داده و فضای عمومی خودرو را توسعه‌یافته‌تر نشان می‌دهد.

راننده و سرنشین جلو از صندلی‌های مجهز به گرم‌کن بهره‌ می‌برند. چرم سیاه و سفید خودرو از جنس بسیار خوب تهیه شده و دوخت‌های درشت رنگ روشن روی آن خودنمایی می‌کند. فرمان خودرو در قسمتهایی مسطح شده به صورت اسپورت در نسخه‌های نهایی این خودروها مورد استفاده قرار گرفته است. کنترل این فرمان در سرعت‌های بالا آسان‌تر است.

این نسخه‌ها به سامانه تعلیق کنترل مستقیم و چراغ‌های LED با قدرت تابش بالا و چند منظوره و قابلیت تابش تطبیقی مجهز هستند. انواع موتورها با توجه به نیاز و درخواست مشتری برای این خودروها قابل سفارش هستند.

منبع: عصرایران

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید