احتمال کاهش سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان قوت گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 359996
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 13:07
بهروان خبر داد
رییس کمیته برگزاری رقابت‌های لیگ می‌گوید تا آماده شدن ورزشگاه یادگار امام باشگاه تراکتورسازی باید ورزشگاه جایگزین دیگری را معرفی کند.

بهروان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،‌ غلامرضا بهروان با حضور در مراسم تجلیل از داوران لیگ برتر درباره این مراسم اظهار کرد: باید از برگزارکنندگان مراسم تشکر کرد. داوران از ارکان اصلی برگزاری مسابقات هستند. این اتفاق بدعت خوبی است که در فوتبال ایران جا افتاده است. با توجه به نمراتی که ناظران در حین برگزاری مسابقات می‌دهند می‌توان داوران برتر را شناسایی و معرفی کرد.

او درباره آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام تبریز تا مسابقات لیگ برتر و وضعیت نامشخص میزبانی تیم تراکتورسازی برای بازیهای خانگی گفت: برای آخرین و چندمین باری که گروهی را به این ورزشگاه ارسال کردیم، متوجه شدیم هنوز این استادیوم آماده نشده و مسوولان باشگاه باید ورزشگاهی را به ما معرفی کنند. البته اگر آنها ورزشگاهی را از شهر تبریز را به ما معرفی کنند باید شورای تامین تبریز آن را تایید کند و این ورزشگاه آمادگی برگزاری مسابقات را داشته باشد.

بهروان افزود: برنامه کامل ما مشخص است و فقط منتظر ورزشگاه تراکتورسازی هستیم چون ورزشگاه تختی این اجازه را نداده و مسوولان گسترش فولاد هم گفته‌اند که ورزشگاه‌شان آمادگی میزبانی سایر تیمها را ندارد. مسوولان تراکتورسازی باید هر چه زودتر مشکل خود را حل کنند. ما از قبل تاریخ شروع بازیها را گفته بودیم اما آنها زمین‌شان را زیرکشت بردند و حالا با مشکل روبه‌رو شدند.

او در ادامه گفت: ما آمادگی کامل داریم که بلیت فروشی بازیهای استقلال و پرسپولیس را به این دو باشگاه واگذار کنیم اما آنها هم باید شرایط لازم را برای این کار فراهم کنند. با شرایط فعلی هواداران در چند هفته اول لیگ باید طبق روال قبل با مراجعه به سایت بلیت الکترونیکی تهیه کنند.

بهروان درباره آخرین وضعیت سهمیه‌های آسیایی ایران گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در اجلاس خود در اواخر آبان تکلیف را روشن می‌کند و فعلا همه چیز گمانه‌زنی است. عملکرد چهار ساله کشورها در بخش ملی و باشگاهی محاسبه می‌شود. ما در بخش ملی وضعیت بسیار خوبی داریم اما عملکرد تیم ملی تنها 30 درصد ملاک قرار می‌گیرد و ما در بخش باشگاهی متاسفانه عملکرد مناسبی نداشته‌ایم و بنابراین احتمال کاهش سهمیه‌های ایران به دو مستقیم و دو پلی آف بسیار وجود دارد.

وی در پایان درباره وضعیت محرومیت مهدی رحمتی گفت: در این زمینه هر تصمیمی کمیته انضباطی بگیرد برای ما لازم‌الاجراست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید