بی‌خبری دبیرکل فدراسیون فوتبال از مصوبه هیئت رئیسه | اتاق خبر
کد خبر: 360006
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 14:42
دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید: عجله‌ای برای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال وجود ندارد و آن‌ها با کیفیت و دقت بیشتری این کار را انجام می‌دهند.

علیرضا اسدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا اسدی در مراسم تجلیل از داوران لیگ برتر با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین مراسمی اظهار کرد: امروز روز خوبی برای تقدیر از زحمات مهم‌ترین عناصر ورزش به خصوص رشته‌ فوتبال بود. داوران با این مراسم‌ها اعتماد به نفس بالایی پیدا می‌کنند و در قضاوت‌ها مشکلات کمتری خواهند داشت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ادامه داد: داوران با قضاوت درست خود مخاطبان اصلی فوتبال یعنی مردم، مربیان، مدیران را راضی نگه می‌دارند و ما به عنوان اعضای فدراسیون فوتبال می‌توانیم با حمایت اخلاقی، مادی، معنوی و حقوقی کمک‌حال این عزیزان شویم.  اشتباهات جزئی از فوتبال است و نمی‌توان به طور کامل از رخ دادن آن‌ها جلوگیری کرد.

او درباره‌ی جلسه‌ی امروز هیئت رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آقای عابدینی گزارش مفصلی درباره تبلیغات محیطی ارائه کردند.  

اسدی درباره سهمیه تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ دسته یک و صعودکننده به لیگ برتر گفت: گزارش کامل این موضوع را آقای تاج ارائه خواهد کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره انتخاب رئیس جدید کمیته اخلاق گفت: به زودی نام این فرد معرفی می‌شود.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا جلسه‌ای با مدیر بازاریابی جی‌بابا داشته است گفت: نه چنین جلسه‌ای برگزار نشده است.

او درباره این که چه زمانی اساسنامه فدراسیون فوتبال اصلاح خواهد شد گفت: بر اساس اساسنامه فیفا و AFC این موضوع را پیگیری می‌کنیم و عجله‌ای برای آن نداریم چرا که کیفیت مهمتر از سرعت است.

اسدی در پایان از خرید هدست‌های رادیویی برای داوران خبر داد.

اسدی در حالی از معرفی رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در آینده خبر داد که امروز سایت فدراسیون فوتبال "تورک" را به عنوان رییس این کمیته معرفی کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید