وعده اصفهانیان برای افزایش دستمزد داوران و خرید تجهیزات | اتاق خبر
کد خبر: 360007
تاریخ انتشار: 28 تیر 1395 - 14:51
فریدون اصفهانیان با تمجید محسن ترکی کسب سوت طلایی را توسط او تبریک گفت و وعده داد که امسال تجهیزات موردنیاز داوران خریداری شود.

فریدون اصفهانیان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال پس از برگزاری مراسم برترین‌های داوری جامعه فوتبال گفت: از شرکت نامی‌نو تشکر می‌کنم که با برگزاری چنین مراسمی داوران را تشویق کردند. داوران ما در فصل گذشته زحمات زیادی کشیدند و قضاوتهای مثبتی داشتند. اشتباه‌های داوری پارسال نسبت به دو سال قبل کمتر بود هر چند که برخی اشتباه‌ها طوری رقم خورد که چند هفته علیه برخی تیم‌ها بود که حاشیه‌ساز شد.

اصفهانیان درباره خرید تجهیزات رادیویی مورد نیاز داوران هم گفت: پارسال هم قرار بود این وسایل خریداری شود و مسائلی پیش آمد که مانع شد. اما امسال با حمایت حامی مالی این تجهیزات خریداری می‌شوند.

او همچنین درباره کسب سوت طلایی توسط محسن ترکی گفت: به او تبریک می‌گویم. همه قضاوتهای ترکی را شاهد بودند. ما بر اساس نمرات ارزیابی در طول فصل ترکی را به عنوان داور برتر فصل انتخاب کردیم.

اصفهانیان در پایان درباره افزایش دستمزد داوران گفت: هر داور در طول سال حدود 22 میلیون تومان برای خود هزینه می‌کند. ما این هزینه را به هیات رییسه ارائه دادیم و قرار است بر اساس این مساله دستمزد داوران تهیه شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید