رومینگ رایتل با 75 کشور برقرار است | اتاق خبر
کد خبر: 360020
تاریخ انتشار: 27 تیر 1395 - 22:35
رومینگ رایتل در حال حاضر با 75 کشور برقرار است و از این میزان امکان مکالمه بسیار ارزانتر با 19 کشور توسط این اپراتور فراهم آمده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور در حال حاضر با 75 کشور و 103 اپراتور قرارداد رومینگ بین الملل دارد.

با استفاده از این سرویس مشترکین رایتل میتوانند در سفر به 75 کشور که لیست آنها از طریق لینک قابل مشاهده است از خدمات سیم‌کارت خود شامل مکالمه، پیام کوتاه و دیتا استفاده کنند؛ همچنین در 65 کشور امکان استفاده از اینترنت نسل سوم تلفن همراه (3G) و در دو کشور امکان استفاده از نسل چهارم تلفن همراه (LTE) وجود دارد.

همچنین با استفاده از تعرفه‌های تشویقی رایتل، مشترکین میتوانند در 22 کشور که لیست آنها در لینک قابل مشاهده بوده و از جمله آن میتوان به کشورهای اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلستان، افغانستان، امارات، سوئد، عراق، عربستان سعودی و فرانسه اشاره کرد، با کمترین تعرفه نسبت به سایر اپراتورها از خدمات سیم‌کارت خود استفاده کنند.

شایان ذکر است سرویس رومینگ رایتل از ماه‌های پایانی سال 93 فعال شده و در همین مدت رشد چشمگیری داشته است که این رشد بدون کمک و استفاده از مشاورین خارجی صورت گرفته است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید