حرمت‌ها بشکند، مقابل شهباززاده عقب‌نشینی می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 360205
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 17:07
منصوریان:
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به شهباززاده گفتم که او را لازم دارم اما اگر پافشاری او به حرمت‌ها آسیب بزند، مجبوریم عقب‌نشینی کنیم.

علیرضا منصوریان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان پس از ثبت قراردادش با استقلال گفت: امروز می‌خواستم که همه اعضای کادر فنی بیایند و قرارداد خود را ثبت کنند که این اتفاق رخ داد تا فصل را خوب آغاز کنیم.

او درباره اینکه برای ثبت قراردادش، فسخ قرارداد پرویز مظلومی نیاز بوده یا نه گفت: در فضای مربی‌گری این مسائل مطرح نیست. حتی یک روز مانده به بازی ممکن است مربی تغییر کند و مشکلی پیش نیاید. به باشگاه هم گفته‌ام که اول طلب مظلومی را بدهند بعد من قراردادم را ببندم. مظلومی مربی و بزرگ من است.

منصوریان درباره دیدار نخست تیمش در فصل شانزدهم لیگ برتر برابر نفت تهران گفت: این بازی به چند دلیل سخت است. اول اینکه حریف با انرژی فصل قبلش مقابل ما ظاهر می‌شود. دوم سرمربی بزرگی به نام علی دایی در آن تیم است. سوم اینکه فصل قبل من مربی نفت بودم و بازیکنان از من شناخت دارند. مورد بعدی محرومیت هواداران ماست. ضمن اینکه ما در بازی اول کاپیتان خود را هم نداریم.

سرمربی استقلال در ادامه درباره محرومیت هواداران تیمش گفت: به نظر من محروم کردن هواداران توهین به آن‌هاست. هواداران، به عشق تیم‌های محبوب‌شان به ورزشگاه می‌آیند و اگر آن‌ها را محروم کنیم دلزده می‌شوند و کمتر می‌آیند. در کشورهای عربی برای کشاندن هوادار به ورزشگاه ماشین و لوازم دیگر جایزه می‌گذارند.

منصوریان درباره آخرین وضعیت سجاد شهباززاده هم گفت: امروز به همراه آقای افشارزاده جلسه‌ای با سجاد داشتیم و به او گفتم که مخالف رفتنش هستم چون روی او حساب باز کرده‌ام. اما سجاد اصرار می‌کند که آینده فوتبالش در سوپرلیگ ترکیه است. ما به آینده باشگاه فکر می‌کنیم اما اگر شهباززاده خیلی پافشاری کند و به حرمت‌ها آسیب وارد شود، مجبوریم عقب‌نشینی کنیم.

او در پایان درباره داربی پایتخت هم گفت: وقتی شما سرمربی استقلال یا پرسپولیس باشید، حتما به داربی فکر می‌کنید. زمان داربی خیلی خوب است چون بعد از 28 روز تعطیلی یک بازی انجام می‌دهیم و برای داربی آماده می‌شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید