نظر متفاوت اسپالتی درباره انتقال ایگواین به یوونتوس | اتاق خبر
کد خبر: 360226
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 19:51
سرمربی تیم فوتبال رم نظری متفاوت با همه درباره انتقال گونسالو ایگواین به یوونتوس دارد.

لوچیانو اسپالتی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یوونتوس مشتری جدی گونسالو ایگواین است و تلاش می کند تا بهترین گلزن فصل قبل سری A را جذب کند.

بعضی بر این باور هستند که پیوستن ایگواین به یوونتوس هیجان رقابت را در سری A از بین می برد چراکه یووه با جذب این فوق ستاره، دست نیافتنی‌تر از قبل می شود. لوچیانو اسپالتی در این زمینه گفت: پیوستن ایگواین به یوونتوس بسیار خوب است. بعضی‌ها می‌گویند پیوستن این بازیکن سرشناس به یوونتوس، رقابت را در فوتبال ایتالیا از بین می‌برد و باعث می شود فاصله یوونتوس با دیگر تیم ها زیاد شود اما من با چنین نظری موافق نیستم.

او ادامه داد: قوی‌تر شدن یوونتوس به سود فوتبال ایتالیاست. یوونتوس با ایگواین به مدعی اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل می شود و اگر این تیم بتواند قهرمان شود، سهمیه فوتبال ایتالیا در لیگ قهرمانان به عدد چهار افزایش خواهد یافت و این به سود فوتبال ماست.

سرمربی رم در پایان سخنانش اظهار کرد: ناپولی هم با فروش ایگواین می تواند چهار یا پنج بازیکن خوب جذب کند. می توان گفت این تیم نه تنها ضعیف‌تر نمی شود بلکه قوی‌تر هم خواهد شد. بنابراین می توان گفت از هر نظر بهتر است ایگواین راهی یوونتوس شود و این انتقال برای همه خوب است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید