ایسوس کارت گرافیک STRIX RX 480 را معرفی کرد | اتاق خبر
کد خبر: 360280
تاریخ انتشار: 30 تیر 1395 - 01:23
شرکت ایسوس کارت گرافیک ROG STRIX RX 480 را برای پشتیبانی از نسل جدید بازی‌های واقعیت مجازی طراحی و بهینه سازی کرده است.

شرکت ایسوس جدیدترین کارت گرافیکی خود را با تراشه RX 480 شرکت AMD معرفی کرده و این کارت گرافیک جدید با نام STRIX RX 480 نام‌گذاری شده است. همانطور که پیشتر ایسوس کارت گرافیکی‌های سری ROG STRIX را معرفی کرده بود، این کارت نیز با خنک کننده جدید، ظاهر متفاوت، قطعات با کیفیت و نرم افزار GPU Tweak II عرضه شده است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کرده بودیم، تراشه گرافیکی RX 480 از قابلیت‌های بالایی در اجرای بازی‌های ویدئویی "واقعیت مجازی" برخوردار است.

طراحی اختصاصی، قدرتمند و سریع

 

شرکت ایسوس کارت گرافیک ROG STRIX RX 480 را برای پشتیبانی از نسل جدید بازی‌های واقعیت مجازی طراحی و بهینه سازی کرده است. همچنین در سری اورکلاک شده این کارت و به لطف قطعات با کیفیت، فرکانس هسته‌های تراشه گرافیکی تا 1330 مگاهرتز افزایش یافته است.

فناوری DirectCU III به همراه فن‌های ابداعی لبه‌دار و FanConnect ایسوس

 

ROG STRIX RX 480 به آخرین سری از خنک کننده‌های DirectCU III مجهز شده که در طراحی و مهندسی این مدل از خنک کننده‌ها، تراشه کارت گرافیکی مستقیم با لوله‌های حرارتی در تماس است و این به دفع سریع و بهتر گرما کمک می‌کند. ساختار پره‌‌های سه فن از طراحی اختصاصی که از نوک بال هواپیمای جنگنده الهام گرفته شده و با توجه به نوع طراحی جریان هوا و فشار استاتیکی بیشتری تولید کرده و البته صدای کمتری نیز تولید می‌کند.

ایسوس در کارت گرافیک‌های سری ROG STRIX برای خنک کنندگی پا را یک گام فراتر نهاده و با توجه به نحوه سنجش دمای داخل کیس بر پایه دمای پردازنده و مدار تغذیه مادربرد و گرم بودن نواحی کارت گرافیک، مدیریت کنترل دما را به کارت گرافیک سپرده و دو کانکتور مجزا برای اتصال فن و مدیریت دمای اطراف کارت گرافیک روی این سری از کارت‌ها اضافه کرده و آن را با نامFanConnect معرفی کرده است.

فناوری Auto-Extreme و قطعات با کیفیت و استاندارد Super Ally Power II

 

تمامی کارت گرافیک‌های ایسوس با فناوری Auto-Extreme طراحی و تولید می‌شوند. خط تولید تمام اتوماتیک و عدم دخالت انسان در پروسه تولید، درصد خطا را کاهش داده و قطعات با کیفیت و استاندارد Super Alloy Power II، تضمینی برای ماندگاری و طول عمر بالای کارت گرافیک است. همچنین قطعات این مدل با استاندارد SAP II مصرف را تا 50 درصد، دمای تولید شده را تا 50 درصد و نویز تولید شده توسط چوک‌ها را تا 22 برابر نسبت به مدل مرجع کاهش و بهبود داده است.

پورت های HDMI اختصاصی واقعیت مجازی و نور پردازی Aura RGB

 

کارت گرافیکی‌های ROG STRIX RX 480 با فناوری نورپردازی Aura RGB این شرکت تجهیز شده است که به کاربر امکان انتخاب میلیون‌ها رنگ و 6 جلوه بصری مختلف در هر دو سمت کارت را می‌دهد تا سیستم را به سلیقه خود نورپردازی کند. این فناوری با مادربردهایی از ایسوس که فناوری Aura RGB را پشتیبانی می‌کنند؛ نیز سازگار است. ایسوس در ROG STRIX RX 480پورت‌های سازگار با "واقعیت مجازی" قرار داده تا کاربر به راحتی "هدست‌های واقعیت مجازی" را متصل کرده و از بازی در محیط سه بعدی لذت ببرند.

منبع: عصرایران

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید