100 درصد برای المپیک انتخاب می‌شوم | اتاق خبر
کد خبر: 360398
تاریخ انتشار: 30 تیر 1395 - 13:06
مولایی:
وزنه‌بردار فوق سنگین ایران گفت: با شناختی که از خود دارم می دانم که 100 درصد فردا انتخاب می شوم و در ترکیب تیم اعزامی به المپیک هستم.

تمرین تیم ملی وزنه برداری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهادر مولایی درباره این موضوع که چقدر توانسته خود را ثابت کند تا جزو نفرات اعزامی به  المپیک ریو باشد، تصریح کرد: در این 20 روز اخیر تلاشم را بیشتر کرده‌ام. قبلا فکرم مشغول بود ، زیرا همیشه مصدوم می شدم، بنابراین تمرینات را  سفت و سخت دنبال نمی کردم تا دوباره دچار آسیب‌دیدگی‌ نشوم.

او ادامه‌ داد: اما اکنون به خود باوری کامل رسیده‌ام و امیدوارم که در  المپیک مدال بگیرم. فردا (چهارشنبه) از میان من، براری و هاشمی یک نفر خط خواهد خورد. با توجه به شناختی که از خود دارم میدانم که 100 درصد در ترکیب تیم  هستم.

مولایی در پاسخ به این پرسش که چرا زودتر از این تمرینات را جدی دنبال نکرده است، توضیح داد: المپیک را می خواستم، اما چون در این پنج ماه دائما مصدوم می شدم تمرینات را جدی دنبال نکردم. با این حال در این   20 روز اخیر تمریناتم خوب شده  و پیشرفت رکوردی هم داشتم.

وزنه‌بردار فوق سنگین ایران در مورد استرسی که نسبت به  انتخابی‌ فردا دارد نیز، تصریح کرد:  چهارشنبه هفته‌ گذشته که جلسه شورای عالی برگزار شد، خیلی استرس داشتم، به طوری که تا از چهارشنبه تا شنبه هفته‌ بعد از آن پنج ساعت هم نتوانستم بخوابم و حتی وزن کم کردم، اما الان روحیه‌ام خیلی بهتر است و نگران فردا نیستم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید