وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران تصادف کرد | اتاق خبر
کد خبر: 360707
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1395 - 04:27
«بهادر مولایی» وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران که شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری روز گذشته بر نام او جهت حضور در بازی های المپیک 2016 ریو خط قرمز کشید، در یک حادثه رانندگی مجروح شد.

اتاق خبر: این خبر را «بهداد سلیمی» دیگر وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران روز پنجشنبه در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
گفته می شود، او پس از آنکه نامش از فهرست مسافران ریو خط خورد به قصد سفر به زادگاهش بابلسر به همراه پدر، برادر و پدربزرگش عازم این شهر بود.
«ذکریا اشکپور» سخنگوی اورژانس 115 مازندران در این خصوص اعلام کرد: این تصادف در منطقه «کلرد» جاده هراز اتفاق افتاد و مولایی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست، آرنج و لگن به بیمارستان 17 شهریور آمل انتقال یافت.
سخنگوی اورژانس 115 مازندران گفت: معاینات اولیه نشان می دهد که مولایی با در رفتگی لگن، پارگی آرنج و دست مواجه است.
حمیدرضا مولایی و بابک مولایی پدر و برادر وی نیز در این سانحه از ناحیه سر دچار پارگی و شکستگی شدند.
پدربزرگ مولایی هم در این تصادف به شدت آسیب دید و بر اساس آخرین اخبار دریافتی فوت کرده است.
مسئولان بیمارستان آمل اعلام کرد: مولایی تحت عمل جراحی قرار گرفته است و حال عمومی او خوب است.
روز گذشته و پس از پایان تمرین سنگین سه وزنه بردار باقیمانده به منظور کسب مجوز شرکت در المپیک ریو و نیز دوازدهمین جلسه شورای عالی فنی در نهایت تکلیف دو سهمیه نهایی کاروان پنج نفره وزنه برداری در برزیل مشخص و محمدرضا براری و علی هاشمی به عضویت تیم ملی ایران در این بازی ها درآمدند و بهادر مولایی در عین شایستگی، کنار گذاشته شد.
پیش از این کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم و بهداد سلیمی در دسته به اضافه 105 کیلوگرم برای تیم ملی ایران در بازی های المپیک به روی تخته می روند.
نخستین گروه از تیم ملی وزنه برداری ایران 11 مرداد به دهکده بازی های المپیک 2016 ریو اعزام می شوند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک از 16 تا 31 مرداد ماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود و از ایران 63 نفر در 14 رشته ورزشی برابر حریفان جهانی خود صف آرایی می کنند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید