«زلاتان» شماره ۹ را از «مارسیال» گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 360830
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 03:56
باشگاه منچستریونایتد شماره بازیکنان را برای فصل پیش رو اعلام کرده است که در این بین شماره ۹ به «زلاتان ابراهیموویچ» رسید و شماره ۶ خالی ماند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر٬ باشگاه منچستریونایتد از شماره بازیکنان برای فصل ۱۷-۲۰۱۶ رونمایی کرده است٬ «زلاتان ابراهیموویچ» شماره ۹ را که فصل قبل بر تن «آنتونیو مارسیال» بود٬ گرفت و شماره ۶ به کسی داده نشد.

«سان» گزارش داده بود که منچستریونایتد برای در نظر گرفتن ورود احتمالی «پل پوگبا»٬ شماره ها را با تأخیر اعلام خواهد کرد.

«پوگبا» می تواند به عنوان یک هافبک دفاعی مؤثر ایفای نقش کند٬ پس در صورتی که قرارداد او با این تیم امضا شود٬ پیراهن شماره ۶ می تواند گزینه مناسبی برای او باشد.

این پیراهن در ابتدای فصل پیش به «جانی اوانز» داده شده اما این بازیکن به «وست برومویچ» رفته است. «ممفیس دیپای» نیز شماره ۷ را برخلاف پیشنهاد «اریک کانتونا» که در زمان حضورش این شماره را به تن می کرد به «ابراهیموویچ» نداد و برای خود نگه داشت.

«اریک کانتونا» در یک پیام ویدئویی به «زلاتان» گفت: فقط یک پادشاه می تواند در منچستریونایتد باشد. تو اگر بخواهی می توانی شاهزاده باشی و شماره ۷ برای توست٬ اگر به آن علاقمندی. این هدیه خوشامدگویی من به توست.

درحالیکه شماره ۹ به «زلاتان» رسیده٬ «مارسیال» شماره ۱۱ را که فصل قبل برای «عدنان یانوزای» بود به تن خواهد کرد و اکنون «یانوزای» شماره ۱۵ را خواهد پوشید.

«مارکوس راشفورد» زمانیکه در فوریه در تیم شکوفا شد٬ شماره اش ۳۹ بود اما حالا او شماره ۱۹ را که نشان دهنده سن اوست٬ به تن خواهد کرد. «اریک بیلی» یکی از بازیکنان جدید یونایتد٬ شماره ۳ را گرفت٬ درحالیکه «هنریک مخیتاریان»، دیگر بازیکن جدید این تیم، شماره ۲۲ را که اوایل بازی اش در اوکراین همواره به تن داشت٬ خواهد پوشید. این بازیکن ارمنستانی پیش از این در تیم بورسیا دورتمند پیراهن شماره ۱۰ را به تن داشت ولی این شماره در حال حاضر در اختیار «وین رونی» کاپیتان باشگاه است.

علیرغم اینکه این سوال در ذهن همگان وجود دارد که آیا «خوان ماتا» جایی در برنامه های «ژوزه مورینیو» دارد٬ اما او بار دیگر صاحب پیراهن شماره ۸ شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید