وزیر بهداشت، محرومیّت حوزه سلامت آخرین استان کشور را تائید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 360900
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 18:56
وزیر بهداشت، صبح امروز (۲ مرداد) به منظور افتتاح ۷۲۰ تخت بیمارستانی وارد استان البرز شد و طی بازدید از بیمارستان های اصلی مرکز استان، وضعیت حوزه سلامت استان البرز را محروم تر از استان های جنوبی کشور خواند.

به گزارش اتاق خبر،دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت در نخستین ساعات صبح امروز (۲ مرداد) وارد استان البرز شد و از بیمارستان های این استان بازدید کرد.

 

بیمارستان هایی که در بسیاری از مواقع بیماران بر روی زمین خوابیده اند. تعداد مراجعان به اندازه ای بالا است که اندکی نیروی پرسنلی فرصت رسیدگی به آنان را ندارند.

 

بیمارستان هایی که در بسیاری از مواقع بیماران بر روی زمین خوابیده اند. تعداد مراجعان به اندازه ای بالا است که اندکی نیروی پرسنلی فرصت رسیدگی به آنان را ندارند.

 

از دیگر سو، این بیمارستان در بخش های متعدد پذیرای بیماران است ولی عمده پذیرش مرتبط با زنان و زایمان است و البته بماند وضعیت رسیدگی به این گروه از بیماران که همواره مورد شکایت مردم بوده است.

 

و اما؛ بازدید های میان روزی که به پایان رسید، وزیر بهداشت در بیمارستان کوثر کرج نکته ای را معترف شد و آن این بود که استان البرز به عنوان یکی از مهمترین استان های کشور و در همسایگی پایتخت، حتی از آخرین استان های های جنوبی کشور در حوزه سلامت محروم تر است.

 

بکاربردن واژه ظلم در میان سخنان دکتر قاضی زاده هاشمی نیز مکمل این هجمه از کم لطفی ها در حوزه بهداشت به این استان بود. آنجا که این مسئول تاکید کرد: به استان البرز در حوزه سلامت ظلم شده است.

 

شاید اگر وزیر بهداشت از نزدیک بیمارستان کمالی را ندیده بود، این جمله که در محل نگهداری یک نوزاد در دستگاه ، چند نوزاد نگهداری می شود عجیب به نظر می رسید.

 

وعده ای که وزیر بهداشت در این دیدار برای مردم استان البرز بیان کرد این بود که تعداد تخت هایی که دولت تا پایان سال برای استان البرز فراهم خواهد آورد، برابر تخت هایی است، که در سراسر کشور طی یکسال جاری ایجاد می شود.

منبع شبستان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید