بیمارستان کوثر استان البرز افتتاح شد | اتاق خبر
کد خبر: 360902
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1395 - 19:17
با حضور وزیر بهداشت
بیمارستان کوثر استان البرز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان البرز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش اتاق خبر،با تلاش و پیگیری‌های مسؤولان استان البرز مبنی بر افزوده شدن سرانه‌های درمانی در این استان امروز شاهد افتتاح چندین طرح بیمارستانی و خدمات پزشکی در این استان هستیم.

 با تلاش و پیگیری‌های مسؤولان استان البرز مبنی بر افزوده شدن سرانه‌های درمانی در این استان امروز شاهد افتتاح چندین طرح بیمارستانی و خدمات پزشکی در این استان هستیم.

استان البرز به دلیل وسعت و مهاجرپذیر بودن با کمبود سرانه‌های درمانی و بیمارستانی مواجه است که لازم است تدابیر اساسی و ویژه‌ای برای توسعه این سرانه‌ها در استان البرز اندیشیده شود.

 

رفع محرومیت‌های درمانی و ارتقای خدمات درمانی و بیمارستانی در مناطق محروم این استان نیز باید یکی از مهمترین اولویت‌های مسؤولان ذیربط باشد، چرا که به صورت مستقیم با سلامت مردم در ارتباط است.

 

در این راستا صبح امروز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفری یک روزه به استان البرز تعدادی از وعده‌های داده شده مبنی بر توسعه خدمات درمانی در این استان را محقق کرده است.

 

براساس گزارش فارس، دقایقی قبل با حضور سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت بیمارستان 150 تختخوابی کوثر استان البرز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

در این راستا و با تجهیز و راه‌اندازی این بیمارستان بخشی از نیازهای مردم در بخش درمان تأمین می‌شود، این بیمارستان دارای بخش‌های مراقبت‌های ویژه‌ای همچون آی سی یو، اتاق عمل، جراحی داخلی و اورژانس است.

منبع دانشجو

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید