سرنوشت نیمار در انتظار بازیکن جدید بارسلونا؟ | اتاق خبر
کد خبر: 361055
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1395 - 18:44
احتمال دارد مبلغ قرارداد بارسلونا با هافبک پرتغالی والنسیا بیش از مبلغ اعلام شده باشد که ممکن است کاتالان‌ها را درگیر پرونده تازه‌ای بکند.

آندره گومس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بامداد جمعه باشگاه بارسلونا امضای قرارداد و با آندره گومس، هافبک جوان والنسیا را تایید کرد. ارزش این قرارداد 35 میلیون یورو اعلام شد اما این رقم واقعی این جابه‌جایی نخواهد بود. والنسیا با فروش هافبک پرتغالی خود می‌تواند انتقال تاریخی را به ثبت برساند. ممکن است ارزش این قرارداد به 70 میلیون یورو برسد.

والنسیا با باشگاه بارسلونا درباره جذب مارتین مونتویا و کریستین تیو در حال مذاکره است. همچنین درباره سرخی سمپر، هافبک جوان آبی‌اناری‌پوش نیز صحبت‌هایی انجام شده است.  خفاش‌ها به صورت شفاهی با رقم 35 میلیون یورو برای گومس توافق کردند اما به احتمال فراوان به این رقم 20 میلیون دیگر افزوده شود. 15 میلیون دیگر با در نظر گرفتن تعداد بازی‌، بدست آوردن افتخارهای شخصی و تیمی و پنج میلیون دیگر نیز به خاطر برخی بندهای موجود در قرارداد نیز اضافه خواهد شد.

والنسیا به بازیکنانی که برای خریدشان از بارسلونا تلاش می‌کند، برای تقویت تیم خود برای فصل آینده نیاز دارد. والنسیا به هافبک نیاز دارد تا جانشین پابلو پیاتی شود و به یک مدافع راست که جای خالی کانسلو را پر کند.

بارسلونا پیش از این نیز چنین قراردادهایی امضا کرده است. باشگاه کاتالانی در جریان قرارداد نیمار، رقم واقعی آن را اعلام نکرد و موجب دادگاهی شدن مهاجم برزیلی شد. همچنین ساندرو روسل، رییس وقت باشگاه بارسلونا به خاطر جنجال‌هایی که در مورد این پرونده به وجود آمد، مجبور به استعفا شد. 

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید