هدف ما ارتقای جایگاه فولاد نسبت به سال قبل است | اتاق خبر
کد خبر: 361497
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 03:49
نعیم سعداوی:
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هدفی که ترسیم کرده‌ایم ارتقای نتایج‌مان نسبت به فصل گذشته و ارائه یک فوتبال زیبا و پویا است.

نعیم سعداوی (راست) مربی تیم فولاد خوزستان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: بازی سختی خواهد بود. ماشین‌سازی نیز به تازگی به لیگ برتر صعود کرده و به خوبی تقویت شده است ولی شناخت ما نسبت به این تیم جامع نیست ولی می‌دانیم که با یک تیم جاندار بازی داریم.

وی افزود: با توجه به اینکه در این دیدار میزبان هستیم هدف‌مان این است که حداکثر استفاده را از حمایت پرشور هواداران‌مان داشته باشیم و امیدوارم که یک بازی خوب، همراه با نتیجه ارائه دهیم و گام اول را محکم و خیلی خوب برداریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره نحوه جذب بازیکن در این تیم عنوان کرد: با توجه به اینکه 15 بازیکن از فصل گذشته از تیم جدا شده‌اند یک تیم جدید شکل دادیم و با توجه به سیاست هیات مدیره و باشگاه به بازیکنان جدید، جوان و آکادمی‌مان روی آوردیم که به نظرم خیلی خوب گام برداشتیم و برای بازی با ماشین‌سازی تبریز 12 بازیکن بزرگسال در اختیار داریم و مابقی بازیکنان‌مان از آکادمی باشگاه و جوانان هستند و مطمئنا در ادامه راه نیاز است که تیم را تقویت کنیم و در تلاش هستیم طی چند روز آینده این اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: دوره آماده‌سازی خوبی داشتیم و باید هماهنگ شویم این مهم نیاز به صبر و حوصله دارد.

سعداوی گفت: ما برای جذب بازیکنان ایرانی و خارجی لیست‌های اول و دوم را تهیه کردیم و البته به دلایل مختلفی از جمله مالی موفق به جذب آن‌ها نشدیم ولی لیست سومی هم داریم که امیدواریم حداقل در روزهای آینده این کار انجام شود. مجموعه ما برای جذب بازیکنان خارجی وقت زیادی را صرف کرد و نگاه ویژه‌مان این بود که عملکرد بازیکن در فصل قبل به چه صورت بوده و آن را به عنوان یک راهکار برای خودمان قرار دادیم و گزینه‌های مختلفی کاندید بودند که به دلایلی نشد ولی باز هم گزینه‌هایی داریم و با سه چهار بازیکن در حال رایزنی هستیم.

سعداوی اضافه کرد: فصل گذشته از تعداد بازیکنان بزرگسالی که داشتیم فقط 4 بازیکن بومی بودند ولی تا اینجا کار فکر می‌کنم ما فقط سه چهار بازیکن غیر بومی داریم و با توجه به نگاه بومی‌گرایی که داریم باید حمایت شویم و نیاز به زمان داریم و مطمئنا اگر حمایت شویم هدفی که ترسیم کرده‌ایم ارتقا نتایج‌مان نسبت به فصل گذشته و همچنین ارائه یک فوتبال زیبا و پویا است و قطعا می‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی درخصوص نتایج فولاد در فصل گذشته عنوان کرد: یکی از مسائلی که فکر می‌کنم در فصل گذشته باعث شد تیم آن طور که باید و شاید نتواند مسیر خودش را پیدا کند، عدم همدلی و همبستگی بود ولی خوشبختانه برای فصل جدید که کارمان را آغاز کردیم یک جو صمیمی بین بازیکنان و هواداران است و این‌ها نوید روزهای بسیار خوب است و باید تلاش کنیم با توجه به تیم جوانی که داریم حداقل حاشیه‌ را به خودمان راه ندهیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: نگاه ویژه‌ای به جوانان داریم و هدف ما این است که تلفیقی از بازیکنان جوان و کارآمد داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: از مسئولان گله دارم چرا که قول‌ها و وعده‌هایی به ما داده بودند که سروش سعیدی و ایوب والی را در فصل جاری داشته باشیم و باید بگویم مورد مشابهی را مانند ایوب والی داشتیم که دو ماه پیش محرومیتش به حالت تعلیق درآمد و گله‌مندم که چرا هنوز والی بخشیده نشده است. امیدوارم با نگاه عطوفت به والی نگاه شود. البته قول‌هایی به ما داده‌اند که این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید