پورشه ۱۷۵۰ نیرو استخدام می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 361961
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 10:23
شرکت خودروسازی پورشه اولین بار خودروی لوکس الکتریکی اش موسوم به مدل E را دسامبر گذشته برای رقابت با تسلا مدل S رونمایی کرد.

به گزارش اتاق خبر   به نقل از انگجت، این خودروساز آلمانی در ابتدا قصد داشت 1000 نیروی جدید را برای تولید این خودرو استخدام کند اما اکنون پورشه این تعداد را به 1400 تن رسانده تا هم سرعت کار را افزایش دهد و هم به نوعی از فشار رسوایی آلایندگی خودروهای فولکس واگن(شرکت مادر)روی دوش خود بکاهد.

افزایش سرمایه گذاری پورشه روی این کانسپت الکتریکی نشان دهنده تغییر در فلسفه این شرکت است که سابقا فقط روی موتورهای درون سوز تکیه داشت.

اوو هوئک رئیس بخش نیروی انسانی پورشه در جمع خبرنگاران گفت: شما یا باید در روند تغییرات دیجیتال حضور داشته باشید و یا اینکه بازنده باشید.

پورشه علاوه بر استخدام 1400 کارگر برای تولید پورشه مدل E همچنین 350 کارشناس حوزه دیجیتال برای ایجاد واحدی برای توسعه کانسپت های بیشتر در این بخش و دستیابی به حوزه های تجاری جدید جذب خواهد کرد.

پورشه امیدوار است عرضه خودروهای الکتریکی را در سال 2019 شروع کند. اگرچه این شرکت از ارائه جزئیات هدفگذاری های خود در این بخش خودداری کرده، هائوک گفت: این شرکت برای سوددهی در بخش خودروهای الکتریکی باید سالانه 10 هزار خودروی برقی بفروشد.

94105

منبع: عصر خودرو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید