22 تن برنج قاچاق در لردگان کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 362698
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 07:42
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف 22 تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در محور ارتباطی لردگان - رامهرمز خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سردار غلامعباس غلام زاده اظهارکرد: ماموران پلیس راه لردگان - رامهرمز هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون کشنده مشکوک شدند و دستور توقیف دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو 22 تن و 400 کیلوگرم برنج قاچاق فاقد اسناد گمرکی به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان این که برنج های کشف شده به اداره گمرک استان تحویل شد، گفت: راننده خودرو به مراجع قضایی معرفی شد.
همچنین این پایگاه از کشف و ضبط یک محموله یک میلیارد و 300 میلیون ریالی قاچاق در محور یاسوج - لردگان خبر داد.
سردار غلامعباس غلامزاده توضیح داد: در پی دریافت خبری مبنی بر سوء استفاده قاچاقچیان از محورهای ارتباطی استان برای حمل کالای قاچاق، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان لردگان موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی طی عملیات ایست و بازرسی در محور یاسوج - لردگان یک دستگاه کامیونت و یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل کالا را متوقف کردند.
سردارغلامزاده گفت: در بازرسی از این خودروها 738 ثوپ انواع البسه و سه هزار کیلوگرم مغز بادام فاقد مدارک مثبته گمرکی به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال کشف و 2 نفر نیز دستگیر شدند.
شهرستان لردگان مسیر ارتباطی استان های جنوبی کشور یکی از محورهای مواصلاتی پرتردد استان چهارمحال و بختیاری محسوب می شود.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید