استقبال سپاهان از بازگشت علی کریمی | اتاق خبر
کد خبر: 362760
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 13:07
رییس هیات مدیره سپاهان می‌گوید اگر دیناموزاگرب کرواسی مبلغ ۳۰۰ هزار دلاری رضایت‌نامه علی کریمی را پرداخت نکند این بازیکن به سپاهان باز می‌گردد.

علی کریمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منوچهر نیکفر درباره اینکه گفته می‌شود دیناموزاگرب کرواسی رضایت‌نامه علی کریمی را به سپاهان پرداخت نکرد و او در این صورت به سپاهان باز می‌گردد، اظهار کرد: طبق توافق باشگاه سپاهان و دیناموزاگرب، این باشگاه کروات باید ۳۰۰ هزار دلار به ما پرداخت کند. اگر دیناموزاگرب این پول را پرداخت نکند ما هم ITC علی کریمی را صادر نمی‌کنیم.

او اضافه کرد: ما نمی‌خواهیم برای کریمی دردسر یا مشکل ایجاد کنیم اما این توافق میان دو طرف است. ما به آنها زمان داده‌ایم و پرداخت نشدن رضایت‌نامه به نفع ما نیست. اگر رضایت‌نامه پرداخت نشود کریمی به سپاهان باز می‌گردد و ما هم از آن استقبال می‌کنیم. کریمی در سپاهان بزرگ شده و اینجا خانه اوست.

رییس هیات مدیره سپاهان درباره عقد قرارداد با احسان حاج صفی، گفت: او بازیکن ما بود و در سپاهان پرورش یافته است. با وجود درخواستی که باشگاه‌های دیگر به احسان داده بودند احسان سپاهان را انتخاب کرد و ما هم امیدواریم فصل موفقی را داشته باشیم.

نیکفر درباره پیروزی روز گذشته سپاهان و تشبیه عملکرد این تیم به استقلال خوزستان لیگ پانزدهم، اظهار کرد: به هر حال طبیعی است که ما تا حدودی ناهماهنگ باشیم چرا که ۸۰ درصد از تیم عوض شده و برای رسیدن به کیفیت مطلوب نیازمند زمان هستیم. این تیم موفق خواهد شد.

او با بیان اینکه باید کادرفنی، بازیکنان و هواداران را مدیریت کرد، افزود: ما به دنبال حل اختلافات جزئی برای لیگ شانزدهم بودیم و الان همدلی خوبی به وجود آمد و هدف ما قهرمانی است. می‌خواهیم در فوتبال کشور هم تاثیرگذار باشیم.

رییس هیات مدیره سپاهان گفت: حرکت باشگاه و ویسی به سمت جوانگرایی و معرفی استعدادها و موفقیت در فوتبال کشور است و با همین تفکر پیش می‌رویم. چهار ضلع مدیریت، هواداران، بازیکنان و کادرفنی هم با هماهنگی این کار را انجام می‌دهند.

نیکفر گفت: الان ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه در تیم ما به وجود آمده و همه هماهنگ هستیم. ما هم امیدوار هستیم.

او درباره وضعیت ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیز گفت: کارها به خوبی پیش می‌رود و همه در حال آماده کردن ورزشگاه هستند. تیم دیگری کارهای ورزشگاه را دنبال می‌کند و به زودی در این ورزشگاه بازی خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره سپاهان با بیان اینکه در قبال هزینه‌های شرکت فولاد مبارکه در این ورزشگاه آنها مدتی را به طور رایگان بازی خواهند کرد، گفت: نحوه قرارداد سپاهان و وزارت ورزش به شکل BTO است یعنی مثل ما به مدت ۲۰ سال این ورزشگاه را در اختیار خواهیم داشت.

او در پایان درباره کاهش هزینه‌های سپاهان هم گفت: کاهش هزینه‌ها در کشور کلید خورده و ما هم از این قاعده پیروی می‌کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید