تفاوت میان عمران‌زاده وکنعانی‌زادگان خیلی زیاد نیست | اتاق خبر
کد خبر: 362764
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 13:32
نامجو مطلق:
پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم برای بهتر شدن نیاز به زمان دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجید نامجو مطلق در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال در دو هفته گذشته چیست، گفت: با توجه به شرایطی که استقلال دارد، این تیم در هفته دوم به مراتب بهتر از هفته اول کار کرد. آنها به لحاظ بدنی و فنی در بازی دوم بهتر بازی کردند. اگر بازی اول استقلال را به حساب شکل نگرفتن بدن بازیکنان استقلال بگذاریم، آنها در بازی دوم بهتر بودند. به خصوص در نیمه دوم بازی با استقلال خوزستان، آبی‌ها خیلی بهتر بودند. در کل من فکر می‌کنم استقلال نیاز به زمان دارد تا بتواند خود را پیدا کند. استقلال به لحاظ نفری، بازیکنان خوبی جذب کرده است. منصوریان مربی جوانی است و باید شرایط به گونه‌ای پیش برود تا او شناخت بیشتری از شرایط تیمش پیدا کند. دوران بازی‌گری قطعا با دوران مربی‌گری فرق دارد و این مسئله بازهم به همان بحث زمان مربوط است و باید منتظر بمانیم تا استقلال به تیم هماهنگ‌تری تبدیل شود.

وی در پاسخ به این پرسش که دلیلش برای اینکه به یکی از جراید ورزشی گفته عمران زاده بهتر از کنعانی‌زادگان بوده چیست، گفت: مشکل استقلال مشخصا در دفاع است. این تیم در دفاع مشکل دارد و منصوریان شناخت قطعی‌ای در خط دفاعی پیدا نکرده است. تفاوت میان عمران‌زاده و کنعانی‌زادگان خیلی زیاد نیست و شاید حنیف حتی در هوا بهتر هم باشد. البته این مطلب را به حساب تازه آمدن کنعانی‌زادگان در استقلال هم می‌گذارم و امیدوارم خط دفاعی استقلال بهتر شود.

پیشکسوت استقلال که سابقه قهرمانی با این تیم در آسیا را دارد، در پاسخ به این سوال که ایا امکان دارد بار دیگر تیمی از  ایران قهرمان آسیا شود، عنوان کرد: خیلی سخت است. سایر کشورها هزینه بیشتری در فوتبال می‌کنند و این را کنار اصول حرفه‌ای گری و تلاش تیم‌ها که بگذاریم، به این نتیجه می‌رسیم کار خیلی سختی پیش‌روی ماست و هرچند که چیزی غیرممکن نیست. ما برای رسیدن به این هدف نیاز به تفکر حرفه‌ای داریم.

نامجو مطلق درپاسخ به این سوال که آیا امسال هم در لیگ یک مربی‌گری می‌کند، اظهار کرد: امسال چند پیشنهاد داشتم ولی شرایط مالی این تیم‌ها خوب نبود. مثل گل گهر که با آنها کار می‌کردم ولی امسال توافق نکردیم و به همین دلیل در حال حاضر با تیمی کار نمی‌کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید