انتشار مبلغ قراردادها کار اشتباهی است | اتاق خبر
کد خبر: 362791
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 16:11
دایی:
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید مبلغ قراردادهای فوتبال در همه جای دنیا یک مسئله خصوصی است و انتشار آن‌ها فقط در مملکت ما اتفاق می‌افتد.

علی دایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی دایی در حاشیه مراسم افتتاح فروشگاه جدید خود اظهار کرد: من 25 سال است که تجارت و کار می‌کنم و خدا را شکر همیشه‌ در این راه بوده‌ام و درآمد من خیلی به فوتبال ربط ندارد اما انتشار مبلغ  قرارداها کاملا اشتباه است و این مسئله‌ای خصوصی است. در همه جای دنیا این چنین است و فقط در مملکت ما این اتفاق می‌افتد. البته ما کاری به این‌ مسائل نداریم و فقط کار خودمان را انجام می‌دهیم.

دایی درباره اینکه معمولا تمام مبلغ قرارداد به بازیکنان و مربیان پرداخت نمی‌شود نیز گفت: من بالای 50-60 درصد قراردادم را از باشگاه صبا طلبکارم، به اضافه لباس‌هایی که در طول یک سال به این تیم دادم. ما از پرسپولیس و صبا و از همه جا طلب داریم. نه تنها من بلکه خیلی از مربیان و بازیکنان این گونه هستند و فقط این رقم‌ها عنوان می‌شود.

وی افزود: چرا ما کار اشتباه می‌کنیم. چرا اینهمه آدم‌هایی که پول‌های آنچنانی به دست می‌آورند مبالغ‌شان اعلام نمی‌شود. بازیکنی در طول یک سال یک میلیارد و نیم قرارداد می‌بندد. خیلی‌ها در این مملکت هستند که در یک هفته این مبلغ را به دست می‌آورند، اما کسی به آن‌ها کاری ندارد. به نظر من کسانی که زحمت می‌کشند حق‌شان است. کسی هم که در یک روز یک میلیارد درمی‌آورد مطمئنا زحمتی کشیده که این پول را به دست می‌آورد.

دایی همچنین درباره اینکه چرا فقط مبلغ قرارداد بازیکنان فوتبال منتشر می‌شود و به ورزشکاران رشته‌های دیگر پرداخته نمی‌شود نیز گفت: فوتبال در ورزش دنیا حرف اول را می‌زند و به همین خاطر در کشور ما هم به فوتبال پرداخته می‌شود. شما نگاه کنید حتی یک سیاستمدار هرکاری هم بکند مثل یک فوتبالیست ملی نه می‌تواند معروف باشد نه می‌تواند در خانواده‌ها باشد و نه می‌تواند طرفدار داشته باشد.

وی همچنین درباره پرداخت مالیات خودش نیز گفت: من فقط پولی که گرفته باشم مالیاتش را می‌دهم و البته مسائل مالیاتی من هم کاملا روشن است.

دایی در پاسخ به سوالی درباره پرونده پرداخت مالیاتش از سوی باشگاه پرسپولیس نیز گفت: هنوز پرداخت نکرده‌اند و ما به کمیته انضباطی و اداره مالیات شکایت کردیم و پیگیر این موضوع هستیم.

سرمربی نفت در پایان درباره دلیل بازگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان از باشگاه ریزه‌اسپور هم گفت: باید از خودشان بپرسید. از من نباید بپرسید. من نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده و چه طور رفته‌اند و برگشته‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید