گلایه سرپرست تیم ملی والیبال درباره عدم صدور آی دی‌کارت کادر فنی | اتاق خبر
کد خبر: 362999
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 08:01
سرپرست تیم ملی والیبال گفت: هنوز مشکل آی دی کارت نوید مشجری آنالیزور تیم ملی والیبال حل نشده است و این موضوع لوزانو را کلافه و نگران کرده است

تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به المپیک ریو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سی و یکمین دوره بازی های المپیک از 16 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود.
سرپرست تیم ملی والیبال درباره آخرین وضعیت تیم و بازیکنان گفت: بازیکنان پس از پیروزی برابر کوبا در دیدار تدارکاتی شب گذشته در شرایط خوبی هستند، اما هنوز مشکل آنالیزور تیم ملی والیبال حل نشده است و این موضوع سرمربی تیم ملی را کلافه و نگران کرده است.
امیر خوش خبر تصریح کرد: حضور آنالیزور در رشته ورزشی والیبال بسیار ضروری است و نگرانی سرمربی تیم ملی نیز بجاست چون اگر آنالیزور نباشد، نمی توانیم ارزیابی دقیق و جدیدی از حریفان برای مسابقات پیش رو داشته باشیم.
سرپرست تیم ملی والیبال تصریح کرد: آی دی کارت نوید مشجری اگر صادر نشود وی نمی تواند در جایگاه آنالیزور ها در سالن قرار گیرد و حتی اگر موفق به خرید بلیت مسابقات برای وی شویم، باز هم نمی تواند در بین تماشاگران آنالیز همزمان انجام دهد زیرا شرایط کار فراهم نیست.
مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره بازی های المپیک روز جمعه 15 مردادماه برگزار می شود و بازی ها این دوره از 16 مردادماه آغاز می شود. ملی پوشان والیبال ایران ساعت 22 و 35 دقیقه روز 17 مردادماه به وقت محلی و ساعت 6 و پنج دقیقه صبح 18 مردادماه به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در بازی های المپیک به مصاف تیم ملی آرژانتین می روند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید