در کشورم امنیت ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 363305
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 03:10
تنها ورزشکار محجبه آمریکا در المپیک:
ابتهاج محمد می‌گوید در کشور امنیت ندارد و همین مساله موجب نارضایتی او شده است.

ابتهاج

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ابتهاج محمد تنها ورزشکار محجبه آمریکا در المپیک ریو در کانون توجه رسانه‌ها قرار داشته است. او می‌توانست پرچمدار کشور آمریکا در المپیک ریو باشد ولی فقط چند رای کمتر از مایکل فلپس آورد تا نتواند به این افتخار برسد.

این ورزشکار آمریکایی درباره زندگی در کشورش گفت: من در آمریکا تمام‌وقت احساس ناامنی می‌کنم و همیشه با محافظ به محل تمرین می‌روم و زندگی در این شرایط برای من خیلی سخت شده است. مردم تصور خوبی از من ندارند. می‌خواهم به مردم آمریکا بگویم که حجاب چیز جدید و تازه‌ای نیست و من هیچ فرقی با دیگر افراد ندارم. من یک زن هستم که حجاب دارد و این تمام زندگی بیرونی من محسوب می‌شود.

ابتهاج محمد در ادامه گفت: می‌خواهم مردم بدانند که تیراندازی و اتفاقاتی که در آمریکا رخ می‌دهد ربطی به اینجور مسائل ندارد.

این ورزشکار آمریکایی در پاسخ به این سوال که نظرش درباره سیاست‌های اسلام‌ستیزانه دونالد ترامپ نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: من او را نمی‌شناسم.

او که در رشته شمشیربازی فعالیت می‌کند در پایان گفت: می‌دانم که توجه زیادی از سوی رسانه‌ها به من است و تلاش می‌کنم نشان دهم که حجاب نمی‌تواند مانعی برای رسیدن من به موفقیت باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید