حقوق های نجومی در کشور تاراج بیت المال است | اتاق خبر
کد خبر: 363373
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 20:07
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران و عضو شورای عالی بسیج اقشار و کارگری کشور گفت: حقوق های نجومی و نامتعارف در هر دولتی که پرداخت شده به معنای تاراج اموال بیت المال است.

اتاق خبر: روز جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان هشترود افزود: کارگران از وفادارترین نیروهای انقلاب بوده و جامعه کارگری بیشترین نقش را در زمان جنگ برای دفاع از میهن ایفا کرده است.
وی با بیان اینکه کارگران در زمان جنگ با حضور در جبهه های حق علیه باطل و در عرصه های تولید به درستی نقش خود را ایفا کردند، اظهار کرد: قشر کارگران بعد از دانش آموزان بیسترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور یاداور شد: هر وقت نظام به این قشر زحمتکش نیاز داشته است با وجود وضع معیشتی پایین و درگیری با مشکلات زندگی، آماده خدمت بوده و در صحنه ها حضور گسترده ای دارند.
عباسی ادامه داد: با وجود اینکه هیچ وقت حق و حقوق کارگران به درستی ادا نشده است، آنان جزو نجیب ترین، بی توقع ترین و حماسه سازترین افراد جامعه هستند.
وی، حمایت جدی دولت از قشر کارگری را خواستار شد و گفت: دریافت حقوق هشت میلیون و 120 هزار ریالی سزاوار این قشر زحمتکش و تاثیرگذار جامعه نیست و کارگران با این مبلغ کم می توانند فقط هشت روز به طور عادی زندگی کنند و در طول ماه با مشکلات فراوانی دست به گریبان می شوند.
عباسی با تاکید بر جلوگیری از رکود اقتصادی کشور از سوی دولت افزود: اکنون 50 میلیون نفر عضو جامعه کارگری با خانواده های خود در این کشور زندگی می کنند که چهار میلیون نفر از آنان از نظر قانون ناشناخته و بدون بیمه هستند.
شهرستان هشترود با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 120 کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید