شمخانی انفجار تروریستی در شهر کویته پاکستان را محکوم کرد | اتاق خبر
کد خبر: 363920
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 01:01
دبیر شورای عالی امنیت ملی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در کویته پاکستان تاکید کرد: تروریست‌ها و افراط گرایان همه مظاهر حیات و زندگی عادی جوامع انسانی را هدف گرفته‌اند.

اتاق خبر: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با ارسال پیامی به سپهبد «ناصر خان جنجوعا» همتای پاکستانی خود ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در کویته پاکستان کشته شدن شماری از شهروندان این کشور در حادثه تروریستی روز جاری را به دولت و مردم شریف پاکستان تسلیت گفت و باخانواده قربانیان این حادثه ابراز همدردی کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با تاکید بر ضرورت گسترش همکاری‌ها و  درک مشترک میان تمامی کشورها  برای مقابله موثر با پدیده شوم تروریسم افزود: انفجار انتحاری و تیراندازی در یک بیمارستان بار دیگر نشان داد تروریست ها و افراط گرایان همه مظاهر حیات و زندگی عادی جوامع انسانی را هدف گرفته اند ونفرت آفرینی و جنایت علیه بشریت تنها آرمان و باور واقعی آنان است.

شمخانی با اشاره به لزوم مبارزه همه جانبه با ریشه های ایجاد و گسترش تفکرات تروریستی و عقایدی که موجب صدمه به جان انسان های بیگناه و همچنین مخدوش شدن هویت اسلامی می‌شود خاطر نشان کرد: بدون تلاش صادقانه جامعه بین الملل برای مسدود کردن راه های تأمین مالی، تسلیحاتی و سرباز گیری گروه‌های تروریستی نمی‌توان به ریشه کن کردن آن امیدوار بود.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید