والیبالیست های ایران پس از شکست مقابل آرژانتین چه گفتند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 363959
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 03:44
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران معتقدند، باخت مقابل آرژانتین را جبران می کنند وبا یک شکست ناامید نخواهند شد.

المپیک 2016 ریو - تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی مهدوی پس از شکست تیم ملی ایران برابر آرژانتین  در المپیک ریو بیان کرد:  آرژانتین عملکرد بهتری نسبت به ما داشت و به خصوص در زدن سرویس و توپ گیری خیلی خوب کار کرد. متاسفانه نتوانستیم گام اول را در المپیک محکم برداریم اما مطمئن باشید که این نتیجه را جبران می کنیم. هنوز المپیک برای ما تمام نشده است و چهار مسابقه دیگر در مرحله گروهی داریم. می توانیم این شکست را جبران کنیم و راهی دور بعد شویم.

پاسور تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: هیچکس پیش بینی نمی کرد که فرانسه مقابل ایتالیا با نتیجه سه بر صفر شکست بخورد. شکست آمریکا مقابل کانادا هم غیر قابل باور بود. همین نتایج نشان می دهد که هیچ چیز در ورزش و به خصوص المپیک قابل پیش بینی نیست و هر تیمی ممکن است شکست بخورد. این اتفاق برای ما هم رخ داد اما می توانیم در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

در مسابقه با آرژانتین انتظار بیشتری از خودمان داشتم اما روز ما نبود

محمد موسوی نیز بیان کرد:  بازی خوبی ارائه نکردیم و در زدن اسپک و دریافت ضعیف بودیم. انتظار بیشتری از تیم خودمان داشتم ولی انگار واقعا روز ما نبود. انشالله در مسابقه بعدی بهتر کار می کنیم. شرایط المپیک با تمام تورنمنت های دیگری که در آن شرکت کرده ایم متفاوت است و باید تا فرصت از دست نرفته به این شرایط عادت کنیم.

 با یک شکست نا امید نمی شویم

عادل غلامی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین  تصریح کرد: برای رسیدن به المپیک زحمات زیادی کشیدیم و سخت تمرین کردیم. هدف بزرگی هم در این مسابقات داریم و با یک شکست پا پس نمی کشیم.

او ادامه داد: آرژانتین در مسابقه امروز خیلی بهتر از ما کار کرد و اجازه نداد توانایی واقعی خود را در میدان پیاده کنیم ولی شک نکنید که در روزهای آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت. شکست تیم بزرگ آمریکا مقابل کانادا در نخستین روز المپیک نشان دهنده سختی کار در این رقابت هاست. نخستین تجربه خود در این میدان بزرگ را پشت سر می گذاریم و نمی خواهیم به راحتی، سختی هایی که تحمل کردیم را فراموش کنیم.

 انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
بابک
| |
2016-08-09 08:54:28
شما همتون همینو میگید که تازه اولشه و بازی بعدی جبران میکنیم و جای نگرانی نیست! اما یکم که میگذره میگین شرمنده مردم و هوادارامون شدیم و لیاقتمون این نبود و از این جور حرفا! من به شخصه فکر نمیکنم که اصلا بتونیم از گروه صعود کنیم چه برسه به اینکه به جام هم بخوایم فکر کنیم!
ADS
ADS
پربازدید