می‌خواهم ناکامی لندن را جبران کنم | اتاق خبر
کد خبر: 363981
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 05:54
رضا قاسمی:
دونده 100 متر و المپیکی ایران گفت: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا بتوانم در این دوره از المپیک ناکامی دوره قبل را جبران کنم و به نیمه نهایی برسم.

دوومیدانی - رضا قاسمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رضا قاسمی در مراسم بدرقه دوومیدانی‌کاران قبل از اعزام به المپیک 2016 ریو درباره شرایط خود گفت: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و از هر لحاظ آماده حضور در المپیک هستم.

او درباره وضعیت حریفان خود نیز گفت: من همه حریفان را به خوبی می‌شناسم و می‌دانم که آن‌ها از قدرت بالایی برخوردار هستند. می‌خواهم ناکامی دوره قبل را جبران کنم و بتوانم به نیمه نهایی المپیک برسم. همه ما می‌دانیم که رسیدن به فینال 100 متر آن هم با حضور بزرگان جهان کار سختی است اما برای کسب بهترین نتیجه تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

دونده 100 متر و المپیکی ایران در ادامه گفت: خوشبختانه شرایط اعزام ما بسیار مناسب بود و از این لحاظ بسیار راضی هستم. بخصوص اینکه در این دوره از رقابت‌ها مربی من همراهم است.

قاسمی در پاسخ به این سوال که دوست دارد با چه کسانی در نیمه نهایی هم‌گروه باشد، گفت:‌ جاستین گاتلین، تایسون گای، یوسین بولت و آسفا پاول دوندگانی هستند دوست دارم در المپیک در گروه آن‌ها حضور داشته باشم.

او درباره نتیجه خودش در المپیک گفت: همه می‌دانند که مدال گرفتن در این رقابت‌ها کار سختی است و اصلا احتیاجی به گفتن من نیست. سرمایه‌گذاری زیادی در دوومیدانی ایران صورت نگرفته است و به همین دلیل کار ما دشوار است.

او درپایان درباره کفش‌های دزدیده شده خود نیز گفت: مشکلی وجود ندارد و رییس فدراسیون دوومیدانی این موضوع را کاملا حل کرده و به احتمال فراوان کفش‌ها امشب و قبل از اعزام به المپیک به دستم می‌رسد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید