استقبال کم برزیلی‌ها از مسابقات دو ومیدانی المپیک | اتاق خبر
کد خبر: 364860
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 02:13
مسابقات دوومیدانی المپیک در حالی برگزار شد که تنها نیمی از استادیوم 60 هزار نفری المپیک پر شده بود.

دوومیدانی المپیک 2016 ریو - حمیدرضا زورآوند

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میزان حضور تماشاگران در استادیوم دوومیدانی المپیک آن طور که انتظار می‌رفت، نبود. البته در مسابقات  المپیک لندن نیز بلیت‌های صبح دوومیدانی به صورت کامل فروخته نشد، اما در بازی‌های ریو تنها نیمی از استادیوم پر شد.

سخنگوی فدراسیون جهانی دوومیدانی (IAAF) در این‌باره، اظهار کرد: ما می‌دانیم که تنها 60 درصد بلیت‌های سانس صبح  مسابقات فروخته شده‌اند. مشخص است که ما دوست داریم کاملا استادیوم پر شود ، ولی به همین شکل هم فضای مسابقات در روز اول عالی بود.

مسئولان پیش‌بینی کرده‌اند که در روز دوم نیز 65 درصد بلیت‌ها فروش می‌رود.

کو در این باره افزود: من مطمئن نیستم که در ادامه همه استادیوم‌ها پر شود، اما فروش بلیت‌ها خوب بوده است. هنوز بلیت آماده وجود دارد. ما از محلی‌ها می‌خواهیم که بیایند. البته می‌دانیم که بعضی از برنامه‌ریزی‌ها چالش بر انگیز بوده‌اند.

سخنگوی ریو 2016 گفت: ما از فروش بلیت‌های دوومیدانی ناامید نشده‌ایم. ما می‌دانیم که زمانی که قهرمانان محلی در بازی‌های دوومیدانی نیستند کمی شرایط فرق می‌کند. در صورتی که ورزشکاران برزیلی در بازی‌ها نباشند کمی طول می‌کشد تا مردم محلی به ورزش دوومیدانی علاقمند شوند. یکی از هدف‌های برگزاری بازی‌ها این است که به برزیلی‌ها نشان بدهیم که ورزش‌های دیگر هم جالب و دیدنی هستند.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید