بارسلونا شانس بیشتری برای قهرمانی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 364873
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 03:13
سامپائولی:
سرمربی سویا معتقد است بارسلونا شانس بیشتری برای قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا دارد.

خورخه سامپائولی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سویا در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا به مصاف بارسلونا می‌رود. خورخه سامپائولی در نشست خبری پیش از بازی گفت: بهترین راه دفاع کردن برابر تیمی که با توپ خوب بازی می‌کند توپ گیری است و اجازه ندادن به حفظ توپ است. بارسلونا مدت هاست ایده خود را حفظ کرده است. برای همین آن را یک آیینه می بینم. چون با وجود تغییرات با همان ایده به کار خود ادامه می دهد.

سرمربی سویا درباره حمایت هواداران تیم اظهار کرد: نمی‌توانم چیزی از آنها بخواهم. بازیکنان باید خود را در میدان مسابقه نشان دهند. نمی توانم درخواستی از کسی که برای تماشای فوتبال آمده است داشته باشم. ما باید به مردم چیزی را که خواهانش هستند بدهیم.

سرمربی آرژانتینی درباره غایبین این دیدار گفت: بازیکنان محروم و آسیب دیده زیادی داریم. بارسلونا شانس قهرمانی بیشتری دارد اما برای کسب این جام تمام تلاش خود را می کنیم.

سامپائولی درباره رویایی با کلودیو براوو گفت: پس از کسب قهرمانی به همراه هم در شیلی رویایی با او خاص خواهد بود.

سرمربی سویا لوییس سوارس را بازیکن بزرگی عنوان کرد و افزود: سخت می توان مانع گلزنی این بازیکن شد چون حرکاتش خیلی خوب است. به همراه مسی عالی هستند.

سامپائولی درباره لوسیانو ویتو بازیکن جدید تیم اظهار کرد: فردا بازی خواهد کرد. سه بازی در یک هفته خواهیم داشت و از همه بازیکنان تیم استفاده خواهیم کرد. بازیکنانی که فردا بازی کنند چهارشنبه استراحت خواهند کرد.

سرمربی آرژانتینی در پایان در مورد لیونل مسی هموطن خود گفت: او همیشه خطرناک است. او را خشنود می بینم. از بازی اش لذت می برد. گل های زیادی به ثمر می رساند. به نظر می‌رسد زمان رویش تاثیری نمی‌گذارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید