فدراسیون فوتبال لباس جدید را در ایتالیا تحویل می‌گیرد یا تهران؟ | اتاق خبر
کد خبر: 365306
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 07:35
ایراد پیراهن های تیم ملی برطرف شد؛
مسئولان حامی البسه تیم ملی فوتبال ایران با رفع ایرادهای این البسه آمادگی تحویل آن به فدراسیون را دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، بعد از اینکه مشخص شد برخلاف گفته مسؤولان فدراسیون فوتبال، ایرادهای پیراهن تیم ملی ٢٣ مورد نبوده و همه کاستی های موجود در صورتجلسه فی مابین، سه چهار مورد بیشتر نبوده است، امروز عنوان شد که برند ایتالیایی لباس‌های جدید را با لحاظ کردن همه موارد فنی آماده کرده تا نگرانی مدیران فدراسیون رفع شود.

حالا نماینده این برند به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که مکان تحویل لباس ها را اعلام کنند. از آنجا که تیم ملی هم اکنون در ایتالیا اردو زده، این برند می تواند لباس ها را همین امروز به تیم ملی و مسولانش تحویل دهد.

اما این احتمال وجود دارد که رئیس فدراسیون و محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی تصمیم بگیرند در بازی های دوستانه با تیم های ایتالیایی از این لباس ها استفاده نشود و آنها را برای بازی نخست مقابل قطر نگه دارند.

به هرحال آنچه مشخص است سرانجام نگرانی مسولان فدراسیون از بابت رسیدن لباس ها به پایان رسید و خیال آنها از جلب رضایت کی روش و مصاحبه هایش نیز راحت شده است.

البته سرمربی پرتغالی احتمالا تا قرارداد شخصی اش را مانند حامی قبلی منعقد نکند و چند ده هزار دلار دریافت نکند، شاید باوجود رضایت نسبی، خودش این لباس ها را تن نکند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید