اسامی تیم ملی را امروز اعلام می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 365505
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 07:45
ناظم الشریعه:‌
سرمربی تیم ملی فوتسال ضمن حمایت از ریاست کفاشیان در کمیته فوتسال گفت که او می‌تواند تجربیات خودش را در اختیار این رشته قرار دهد.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه ابتدا درباره احتمال ریاست علی کفاشیان در کمیته فوتسال اظهار کرد: روی درایت کفاشیان نباید شک کرد. بزرگترین حسن او این است که برند آسیایی بوده و تا جایی که من اطلاع دارم ارتباط خوبی بین او و افتخاری وجود دارد. ضمن اینکه کفاشیان از برند خودش برای فوتسال می‌تواند استفاده کند و در مجموع او را بهترین گزینه می‌دانم. به هر حال پست‌های کوچکی نداشته و پیش از این رئیس فدراسیون بوده و در حال حاضر نیز نایب رئیس اول فدراسیون است.

وی همچنین درباره احتمال حضور ترابیان به عنوان دبیر کمیته فوتسال گفت: او هم فردی است که سال‌ها در فوتسال تجربه کسب کرده و می‌تواند به این رشته کمک کند. ضمن اینکه ارتباط خوبی بین او و کفاشیان وجود دارد. امیدوارم هرچه اتفاق می‌افتد خیر باشد. ما با افتخاری بحث‌های زیادی داشتیم اما او مدیری است که سال‌ها در ورزش بوده و تجربه کسب کرده است. افتخاری هم دلش می‌خواهد فوتسال پیشرفت کند حال چه خودش باشد چه نباشد. او بعد از انتخاب شدنش به عنوان سرپرست باشگاه استقلال به من گفت تمام تلاشش را می‌کند تا از اسم استقلال به نفع فوتسال استفاده کند و باعث رشد آن شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره برنامه‌های پیش‌روی تیم ملی توضیح داد: اسامی بازیکنان را عصر امروز (سه‌شنبه) بعد از اتمام بازی‌های هفته چهارم لیگ اعلام می‌کنم و بازیکنان خودشان را باید حداکثر تا چهارشنبه صبح در هتل المپیک به ما معرفی کند. چهارشنبه ظهر نیز جلسه تمرینی خواهیم داشت و به مرور کارهای مقدماتی می‌پردازیم. سپس ساعت ۲۲ همان روز تهران را به مقصد بانکوک تایلند ترک می‌کنیم و سه بازی دوستانه در این کشور برگزار خواهیم کرد. در ادامه بامداد چهارم شهریور به ایران می‌آییم و بازیکنان باید پنجم شهریور خودشان را در مشهد به کار فنی تیم ملی معرفی کنند. در اردوی مشهد نیز به دنبال ۲ بازی تدارکاتی با ازبکستان هستیم. این بازی ها در تاریخ ۷ و ۸ شهریور برگزار خواهد شد. سپس ۱۰ شهریور به تهران می‌آییم و اردوی تیم مجدداً از ۱۳ تا ۱۸ شهریور در کمپ تیم ملی برپا خواهد بود. کاروان تیم ملی نیز ۱۸ شهریور تهران را به مقصد کلمبیا ترک می‌کند تا در جام جهانی شرکت کند.

ناظم‌الشریعه در پایان درباره مصدومیت سه مهره کلیدی تیم ملی گفت: حسین طیبی از بند مصدومیت رها شده و مشکلی برای بازی‌کردن ندارد اما محمد کشاورز و حمید احمدی دو هفته بازی نکردند و شرایط مطلوبی هم ندارند. باید ببینیم در ادامه چه وضعیتی خواهند داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید