صددرصد به خط پایان می‌رسم | اتاق خبر
کد خبر: 365949
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 11:32
دونده ماراتن ایران در المپیک:
دونده ماراتن ایران گفت: نیم‌نگاهی به قرار گرفتن در جمع 20 نفر برتر المپیک دارم و می‌خواهم رکورد ایران را بزنم و صددرصد به خط پایان می رسم.

اتاق خبر: محمدجعفر مرادی درباره مسابقه خود در المپیک 2016 ریو اظهار کرد: مسابقه من 31 مردادماه برگزار می‌شود و باید مسیری حدود 42 کیلومتر را بدوم. هدف اول من رسیدن به خط پایان است و نیم نگاهی هم به قرار گرفتن در میان 20 نفر برتر و همچنین شکستن رکورد ایران دارم.

 او در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان به مقام آوردن در المپیک امید داشت، گفت: نه. واقعا نمی‌توان در این ماده مقام آورد چرا که سیاه پوستان اجازه نمی‌دهند که نفر دیگری حتی جزو 10 نفر برتر باشد. واقعا با حضور اینچنین دوندگانی نگاه کردن به سکوی المپیک هم امکان‌پذیر نیست. به نظر من دوندگان کنیا، اتیوپی و اریتره می‌توانند مقام‌های اول تا دهم را به خود اختصاص بدهند.

مرادی در ادامه افزود: نمی‌توان هیچ چیزی را پیش بینی کرد. در مسابقه‌های جهانی دوندگان مطرحی موفق نشدند به خط پایان برسند. تلاشم این است که به خط پایان برسم و صددرصد این اتفاق می‌افتد. واقعا مسابقه دادن در چنین رشته‌هایی بسیار سخت است. امیدوارم روز مسابقه من آب و هوا خوب باشد و بتوانم رکورد خوبی را به جا بگذارم.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید