مولاوردی : وعده دولت در خصوص افزایش پست های مدیریتی زنان تحقق یافته است | اتاق خبر
کد خبر: 365964
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 13:36
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده بیان کرد: وعده دولت تدبیر و امید تا کنون ،در خصوص افزایش پست های مدیریتی زنان تحقق یافته و گسترش می یابد.

اتاق خبر: شهیندخت مولاوردی روز پنجشنبه در دیدار با استاندار گیلان در رشت ، به حضور قوی زنان در محافل مختلف اشاره کرد و افزود : این حضور مستمر در بهبود باورها و نگاه های اقشار جامعه نسبت به توانمندی زنان تأثیر بسزایی داشته است.
استاندار گیلان نیز در این دیدار به رشد مطلوب شاخص های امنیتی، سیاسی، اقتصادی و عمرانی استان اشاره کرد و گفت: در ابتدای دولت یازدهم این استان رتبه دوم بیکاری در کشور را داشت که این شاخص در زمان حاضر به نرخ متوسط کشور رسیده است.
محمد علی نجفی با بیان اینکه در بخش عمرانی استان توفیقات خوبی حاصل شده است افزود : پروژه های مصوب سفر دولت تدبیر و امید به گیلان نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است.
استاندار گیلان خاطر نشان کرد:کاهش درآمد کشور در سال 94 شرایط سختی را برای دولت فراهم کرد که امیدواریم در سال 95 با تحولات ایجاد شده ،شرایط مطلوبی را شاهد باشیم .
نجفی بر ضرورت گسترش حضور بانوان در بخش های مدیریتی و تصمیم گیری تأکید و تصریح کرد:در دولت تدبیر و امید تلاش شده است تا جامعه از ظرفیت های بانوان استان در عرصه های مختلف بهره مند شود.
گفتنی است دیدار با زنان فرهیخته و برگزیده ،حضور در شورای اداری و اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی دختران روستا از دیگر برنامه های سفر معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به گیلان است.
منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید