لغو شد تولید فصل دوم رالی ایرانی | اتاق خبر
کد خبر: 366022
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1395 - 20:34
سعید ابوطالب تهیه کننده که پیش از این قرار بود فصل دوم مجموعه مسابقه «رالی ایرانی» را کلید بزند با شروع یک پروژه جدید از انجام آن پروژه صرف نظر کرد.

به گزارش اتاق خبر سعید ابوطالب تهیه کننده فصل اول مجموعه مسابقه «رالی ایرانی» که برای پخش از شبکه نمایش خانگی تهیه شده بود درباره تولید فصل دوم این مجموعه به خبرنگار مهر گفت: تصمیم گرفتیم «رالی ایرانی» را نسازیم به این خاطر که درگیر یک کار تلویزیونی برای شبکه افق هستم و بعید می دانم فرصتی برای تولید آن داشته باشیم.

وی درباره پروژه تازه خود توضیح داد: کارگردانی مستندمسابقه ای به نام «دستم را بگیر» را به عهده گرفتم که توسط همان تیم «سرزمین دانایی» تولید می شود با این تفاوت که موضوعات این پروژه کاملا اجتماعی است. این مسابقه سه گروه شرکت کننده دارد که به هر کدام ۱۰ موضوع داده می شود.

وی ادامه داد: موضوعات به این شکل است که از ایشان می خواهیم ۱۰ کارتن خواب را پیدا کنند، سراغ زندگی شان بروند و با آگاه شدن از مشکلات سعی کنند آنها را به زندگی برگردانند. یا اینکه باید خانواده کسی راکه مرگ مغزی شده راضی کنند اعضای بدن عزیزشان را اهدا کند و بعد گیرنده ها را پیدا کنند و واسطه ای برای این کار شوند.

ابوطالب ادامه داد: پیدا کردن زندانیان قتل غیر عمد و تلاش برای آزادی آنها یا جستجوی بچه های کار و مهیا کردن سرپرست مناسب و مدرسه خوب هم در این موضوعات گنجانده شده است. گروه های ۳ تا ۴ نفره ای که حاضر به شرکت در این برنامه باشند در سایت مرتبط با برنامه ثبت نام می کنند و در جریان شرایط عمومی قرار می گیرند. سپس مصاحبه ای ترتیب داده می شود تا ببینیم کدام یک از این گروه ها توانایی این مسابقه را دارند.

وی در پایان گفت: هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار داریم که احتمالا تا اواخر تابستان ادامه دارد. در حال تولید دو آنونس برای پخش تلویزیونی هستیم که یکی از آنها ۳ بعدی ساخته می شود. همچنین ثبت نام از گروه ها نیز آغاز شده و طبق برنامه اوایل پاییز کار را کلید خواهیم زد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید