نمی دانم فردا بازی آخر براوو است یا نه | اتاق خبر
کد خبر: 366059
تاریخ انتشار: 30 مرداد 1395 - 02:35
انریکه:
سرمربی بارسلونا جدایی دروازه بان شیلیایی تیمش را تائید یا رد نکرد.

لوییس انریکه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بارسلونا شنبه شب در نخستین بازی‌اش در لالیگا به مصاف رئال بتیس می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: برای لالیگا مانند رقابت‌های دیگر برنامه‌ریزی کرده‌ایم. برای قهرمانی در لالیگا رقابت خواهیم کرد. نخستین بازی فصل در خانه یک امتیاز است. با توجه به بازی‌های پیش فصل حریف, آن‌ها ما را دچار مشکل خواهند کرد.

سرمربی بارسلونا درباره جایگاه لیونل مسی در زمین اظهار کرد: مسی بازیکن ما است. برای بازی کردن در هر منطقه‌ای آزاد است. به طور معمول پشت سر مهاجمان نوک بازی می‌کند. حضورش و در جریان قرار گرفتنش در بازی حیاتی است. از زمان حضورم در باشگاه روی این موضوع تاکید داشتم چون به نفع تیم است. حرکت یک بازیکن جریان بازی را تغییر می‌دهد و مدافعان را به اشتباه می اندازد و آن ها را مجبور به جبران می کند. هر چقدر مسی بیشتر در جریان بازی باشد برای ما بهتر است.

سرمربی اسپانیایی درمورد سازگار شدن بازیکنان جدید با تیم اظهار کرد: سازگاری در دو بازی صورت نمی‌پذیرد بلکه در طول فصل این اتفاق میفتد. سازگار شدن با شهر و باشگاه جدید سخت است. همه بازیکنان جدید بازی های خوبی به نمایش گذاشتند.

رسانه‌های کاتالانی دیدار برابر بتیس را آخرین بازی کلودیو براوو عنوان کردند. انریکه در این رابطه گفت: نمی دانم بازی آخر براوو خواهد بود یا نه. درباره فرضیات صحبت نمی‌کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید