Performancing Metrics

استون مارتین 2017 (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 366350
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 10:59
در روزهای گذشته استون مارتین در نمایشگاه خودرویی "پپل بیچ" آمریکا یک نسخه از "ونکوئیش زاگاتو" را به نمایش گذاشت که مشکل تنگی و بسته بودن مدل‌های قبل را ندارد. به نظر می‌رسد استون مارتین با یک درباز کن غول پیکر به جان قسمت فوقانی این خودرو افتاده و سقف کج

به گزارش اتاق خبر  به نقل از "تاپ‌گیر"، البته به عنوان یک خودروی اسپورت و زیبای بریتانیایی و طراحی نفیس ایتالیایی مراحل و فراین باز کردن سقف در این مدل بسیار ظریف و چشمگیر عنوان شده است.

نتیجه این فرآیند خودرویی است که استون مارتین آن را " ونکوئیش زاگاتو ولانته" می‌نامد. این خودرو که آخرین همکاری استون مارتین و شرکت زاگاتو محسوب می‌شود، در یک نگاه مخاطب را جذب می‌کند.

استون مارتین زاگاتو ولانته 2017

استون مارتین زاگاتو ولانته 2017

مانند نسخه‌های روباز استون مارتین در این خودرو از یک موتور 6 لیتری 592 اسب بخاری V12 استفاده کرده است. این خودرو با این موتور و با توجه به وزن تنها 3.7 ثانیه زمان لازم دارد تا به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ثانیه دست یابد و با بیشینه سرعت 321 کیلومتر به سرعت خود ادامه دهد.

استون مارتین زاگاتو ولانته 2017

به لطف اسپلیترهای پایه و عقب ظاهر خودرو، مخاطب  بیشتر درگیر آن خواهد شد. اما به نظر می‌رسد در سطح بدنه پایه‌های کربنی افزایش پیدا کرده‌اند که در زیباتر شدن خودرو نقش دارند. از دیگر سو شمار زیادی از جزئیات سخاوت‌مندانه در خودرو دیده می‌شود که می‌توان به تراش‌های ویژه در اطراف چراغ های عقب اشاره کرد.

استون مارتین زاگاتو ولانته 2017

یکی از بزرگترین ویژگی‌های این خودرو برش سقف آن است. استون مارتسنن در مدل جدید ونکوئیش ولاته یک سقف تاشو پارچه‌ای را جایگزین کرده است. با وجود اینکه ما تصویری از سقف پوشیده این خودرو نمی‌بینیم اما به نظر می‌رسد این خودرو بیشتر برای روزهای ملایم تابستان طراحی شده که کمتر در آب و هوای اروپایی دیده می‌شود.

استون مارتین زاگاتو ولانته 2017

اما درون خودرو همه چیز متفاوت است. یک رنگ بژ برنز طراحی فیبر کربنی خارجی را تکمیل می‌کند. برخی از جزئیات نیز با برنز آبکاری شده‌اند. شاید این ترکیب رنگ را باید مدیون مدلهای Q استون مارتین باشیم که ترکیب رنگ‌های تند و تریم‌های فانتزی را امکان پذیر کرد.

تنها 99 دستگاه از این مدل از استون مارتین‌ها در خط تولید "گیدون" انگلیس ساخته خواهد شد که به نظر می‌رسد با قیمت پایه 500 هزار پوند ارائه شود. پیش‌بینی می‌شود صف بلند و بالایی برای سفارش این خودرو برگزار شود.

94105

منبع: عصرایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید