اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی معرفی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 366537
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 18:46
علیرضا صالح به عنوان قائم مقام هیات عامل، حمیدرضا تیموری به سمت معاون سرمایه‌گذاری داخلی و علیرضا ساعدی سارخانلو در سمت معاون اقتصادی و همکاری‌های بین‌المللی صندوق توسعه ملی معرفی شدند.

اتاق خبر: نشست معارفه اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد. بر این اساس، علیرضا صالح به عنوان قائم مقام رئیس هیأت عامل، حمیدرضا تیموری به سمت معاون سرمایه‌گذاری داخلی و علیرضا ساعدی سارخانلو نیز به عنوان معاون اقتصادی و همکاری‌های بین‌المللی صندوق توسعه ملی و سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری خارجی معرفی شدند.

 احمد دوست‌حسینی، رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: با صدور حکم انتصاب اعضای هیأت عامل توسط رئیس جمهور، امید می‌رود هرچه سریعتر روند فعالیت‌های صندوق با جدیت از سر گرفته شده و دوران فترت مدیریتی رخ داده، به زودی جبران شود.

وی با اشاره به سوابق تخصصی و اجرایی هر یک از اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی، به تقسیم کار و مسئولیت‌های اعضای هیأت عامل در قالب معاونت‌های مختلف صندوق توسعه ملی پرداخت.

در این نشست هر یک از اعضای جدید هیأت عامل ضمن بیان دیدگاه های خود، آمادگی و ضرورت استفاده از تجربیات بدنه کارشناسی و مدیریتی صندوق را به منظور پیشبرد بهتر اهداف و فعالیت های آن یادآور شدند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید