برابر قطر حق اشتباه نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 366786
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 08:45
اخباری:
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت هواداران فوتبال می‌توانند یازدهم شهریور روزی وحشتناک را برای تیم ملی قطر درست کنند.

تمرین تیم ملی فوتبال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا اخباری درباره وضعیت تیم ملی در ایتالیا گفت: اردوی خوبی را تا اینجای کار پشت سر گذاشته‌ایم. از نظر وضعیت تمرین و تغذیه در شرایط خوبی قرار گرفتیم و تا امروز هم یک بازی تمرینی خوب داشته‌ایم. من هم خوشبختانه شرایط خوبی دارم و بعد از اینکه لیگ به  شکل خوبی برای تراکتورسازی پیش رفت، من هم با روحیه مناسبی به اردوی تیم ملی اضافه شدم و حتما با تمریناتی که اینجا انجام می‌دهیم، با آمادگی بیشتری به تیم باشگاهی‌مان بر می‌گردیم.

او با بیان اینکه تمرکز تیم ملی روی بازی با قطر است، افزود: این روزها به غیر از موفقیت در بازی اول به چیز دیکری فکر نمی‌کنیم. همه اعضای تیم چه بازیکنان و چه کادر تلاش می‌کنند که شروع خوبی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی داشته باشیم. می‌دانیم که  کار در این مرحله سخت است چون هر ۱۲ تیمی که تا این مرحله آمده‌اند، نشان داده‌اند بهترین تیم‌های آسیا هستند و می‌خواهند هر طور شده سهمیه صعود به جام جهانی را کسب کنند اما من بسیار امیدوارم با کمک مسوولان و حمایت ملی تیم ملی کشورمان می‌تواند دل مردم را شاد کند.

اخباری با بیان اینکه دیدار برابر قطر حساسیت زیادی برای مردم ایران دارد، گفت: همه مردم نسبت به اهمیت و حساسیت این مرحله از مسابقات اشراف دارند و به دلیل اینکه چهار سال پیش همه مردم ما طعم صعود به جام جهانی را چشیده‌اند، به خوبی شیرینی آن را می‌دانند. مطمئن باشید اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند که حتما هم این اتفاق می‌افتد، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد. اگر می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم، راهی به جز کسب تمام امتیازهای خانگی نداریم و این میسر نمی‌شود مگر اینکه به خوبی از امتیازهای میزبانی استفاده کنیم که حضور تماشاگران در ورزشگاه مهمترین امتیاز میزبانی تیم ملی ایران محسوب می‌شود.

وی با اشاره به شکست تیم امید ایران برابر قطر و تجربه‌ای که از آن بازی نصیب فوتبال ایران شد، گفت: در آن بازی ما متاسفانه روی اشتباه‌های کوچک خودمان بازی را به حریف واگذار کردیم اما الان می‌دانیم که این اشتباه‌های کوچک می‌تواند غیر قابل جبران باشد، بنابراین باید در طول ۹۰ دقیقه تمرکزمان را حفظ کنیم. دیدار برابر قطر و به طور کل بازیهای این مرحله فرصت برای اشتباه کردن نداریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید