بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در مجلس با حضور مسئولان | اتاق خبر
کد خبر: 366801
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 10:37
یک نماینده مجلس خبر داد:
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک در فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها خبرداد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، سیدفرید موسوی با اشاره به اتمام مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ و بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی به کشورمان، گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی طی روزهای آتی به منظور بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها تشکیل خواهد داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با شروع بکار کمیته‌های تخصصی فراکسیون ورزش مجلس، عملکرد کاروان المپیک نیز به صورت تخصصی بررسی شود.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت، با بیان اینکه از هم اکنون باید به دنبال برنامه‌ریزی برای حضور در المیپک ۲۰۲۰ بود و در این راستا راهکارهای مناسب در نظر گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مقرر شده با حضور ورزشکاران پیشکسوت، در کنار فراکسیون ورزش مجلس، اتاق فکر تشکیل شود تا بتوان از نظر این افراد برای ارتقاء عرصه ورزش از جمله حضور پررنگ‌تر در المپیک بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید