فدارسیون تنیس روی میز بدهکاری چند صد میلیونی دارد | اتاق خبر
کد خبر: 366804
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 11:04
رئیس فدراسیون تنیس روی میز:
رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: فدراسیون به آژانش هواپیمایی، هتل و داوران چند صد میلیون بدهکار است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، مهرداد علی قارداشی در مجمع عمومی سالیانه هیئت تنیس روی میز استان گلستان اظهار کرد: حرف اول را در ورزش نیروی انسانی می زند و در این زمینه باید به جوانان توجه ویژه ای داشت چراکه با استفاده از آنها، کارها با سرعت بیشتری انجام می شود.

وی ادامه داد: مدیریت منابع در عصر حاضر یکی از مسائل مهمی است که می تواند باعث پیشرفت هر کاری شود و با استفاده از آن نیز می توانیم شرایط تنیس روی میز استان گلستان را به گذشته برگردانیم.

او با بیان اینکه مشکلات سخت افزاری در همه هیئت های کشور وجود دارد، افزود: در حال حاضر شرایط فدراسیون به گونه ای نیست که بتواند برای همه مسابقات هزینه کند و یا به مسابقات مختلف به صورت همیشگی اعزام داشته باشد. باید با خیرین حوزه ورزش ارتباط بگیریم تا بتوانیم با استفاده از آنها مشکلات خود را حل کنیم.

علی قارداشی تصریح کرد: تنیس روی میز جزو رشته های پرهزینه است و اگر حمایت خانواده ها از ورزشکاران نباشد نمی توانیم در این رشته پیشرفت کنیم. باید بخش خصوصی را نیز وارد ورزش کنیم و با بهره مندی از آنها مسابقات مختلف را که هزینه های زیادی برای ما در بر دارد، برگزار کنیم.

مهرداد علی قارداشی گفت: مبلغ چهار میلیون تومان به هیئت تنیس روی میز استان گلستان کمک کردیم و همچنین قصد داریم تا تعدادی میز تنیس روی میز هم به استان گلستان تعلق بگیرد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون بدهکاری های چند صد میلیونی به آژانس هواپیمایی، هتل ها و داوران بدهکار است اما با وجود تمامی این مشکلات می خواهیم تا مسابقات مختلف تنیس روی میز را به صورت زنده از تلویزیون پخش کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید