تا آخر فصل از منصوریان حمایت می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 367016
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 11:26
افتخاری:
سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که تا پایان فصل از علیرضا منصوریان حمایت می‌کنند.

سید رضا افتخاری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سید رضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه تمرین عصر سه‌شنبه این تیم درباره آخرین وضعیت خودش در این باشگاه گفت: من از شنبه هفته گذشته در باشگاه استقلال هستم در این مدت بیشتر دنبال کارهای باشگاه بودیم و به مسائل مختلف سر و سامان دادیم. این مشکلات که به آن‌ها تلاش کردیم سرو سامان دهیم مسائل مختلفی از جمله کارهای حقوقی و اداری بود. در این چند روزه چند جلسه با مسئولان شهرداری داشته‌ام. قرار است طرح پیشنهادی خود را به ما بدهند تا به ما کمک کنند. به هر حال یک سری فضاها غیر قابل استفاده مانده در حالی که ما به این فضاها نیاز داریم و باید از آن‌ها استفاده کنیم. من امروز یک جلسه با شهردار منطقه 18 برای ورزشگاه امام رضا داشتم. آن ورزشگاه مشکلات عدیده‌ای دارد و قرار شده 3 میلیارد اعتبار برای بازسازی آن‌جا تخصیص داده شود. تا نواقص برطرف شود. تمرین در کمپ حجازی شاید با اعتراض برخی از همسایگان روبه‌رو شود به هر حال آن‌جا سروصدا دارد.

وی ادامه داد: ورزشگاه امام رضا  سکوی تماشاگران دارد و می‌توانیم در آنجا حتی بازی تدارکاتی برگزار کنیم. حرف آقای منصوریان این است که من یک چمن خوب و سالن بدنسازی می‌خواهم فرقی برایم ندارد کجا باشد. امکانات ورزشگاه امام رضا بهتر از کمپ حجازی است. ما تلاش داریم تا آنجا را آماده کنیم و طی یک زمانبندی کار را جلو ببریم.

افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد هنوز در استقلال حق امضا ندارد گفت: مشکلات این مسئله در حال حل شدن است و ظرف دو روزآینده حل می‌شود. ما هنوز فرصت نکرده‌ایم با هیات مدیره بنشینیم و صحبت کنیم. جلسه قبلی ما نیمه کاره ماند. نیاز است تا در هفته آینده یک جلسه برگزار کنیم. وضعیت حکم من هم نامه‌اش صادر شده، اگر یادتان باشد خود آقای وزیر در تمرین استقلال گفتند که آقای افتخاری یعنی من مدیرعامل هستم. من برای امضای اسناد باید حکمم امضا شده باشد و امیدواریم در این چند روز این اتفاق رخ دهد.

او درباره پاسخ ندادن به تلفن‌هایش، گفت: به زودی تلفن‌هایم را جواب می‌دهم. من پس فردا با کفاشیان برای فوتسال جلسه دارم. پیگیر فوتسال هستم. تلاش می‌کنیم دو بازی فوتسال را پخش زنده کنیم. هتل در شهر مشهد برای بازیکنان گرفته‌ایم امروز سرمربی ما را اخراج کردند ولی باز هم تیم ما موفق شد پیروز شود. ما تلاش کردیم تا کادر فنی بتواند بازیکنان مد نظرش را پیدا کند و از آن‌ها استفاده کند. فکر می‌کنم دو سه مصدومی هم که داریم به جام جهانی برسند. اما درباره اینکه رسانه‌ها را می‌خوانم یا نه باید بگویم که آخر شب یک نگاهی به آن‌ها می‌اندازم.

سرپرست استقلال درباره نتایج ضعیف این تیم در دو بازی تدارکاتی اخیر و اینکه گفته می‌شود منصوریان در صورت شکست برابر پرسپولیس برکنار می‌شود و اخیرا حسن زمانی عضو هیات مدیره آبی‌ها بر این نکته تاکید کرده است، گفت: ما خودمان این کاره‌ایم. تازه وارد کار نشده‌ایم که چیزی را ندانیم. هیچ جای دنیا این گونه نیست که یک مربی را بیاورند و بعد از دو سه ماه برکنارش کنند. آقای منصوریان وقتی که آمد تغییرات زیادی در استقلال رخ داد. بازیکنان زیادی رفتند و آمدند. انسجام تیمی از بین رفت. حالا خوشبختانه لیگ تعطیل است و تیم خودش را آماده می‌کند. در مجموع فکر می‌کنم آقای منصوریان می‌تواند نتیجه بگیرد. در داربی چه برنده باشیم چه بازنده، منصوریان سر جایش هست. آقای زمانی در مقامی نیست که بخواهد در این باره صحبت کند. کجای دنیا عضو هیات مدیره می‌تواند تصمیم نهایی بگیرد. تصمیم نهایی با مدیرعامل است. من قاطعانه می‌گویم که هیچ جای دنیا به این شکل نیست که وقتی با مربی قرارداد دارد، او را به سرعت برکنار کنند. مردانه هم نیست بعد از چند بازی مربی‌ای که امتحان پس داده است را برکنار کنیم. من از ایشان تا پایان لیگ با هر نتیجه‌ای حمایت می‌کنم. تا زمانی که من هستم در خدمت او هستم. اینکه یک بازی ببازد او را برکنار کنیم این اتفاق رخ نخواهد داد. اگر 4 عضو هیات مدیره به نتیجه‌ای برسند به من می‌گویند ولی تصمیم نهایی با من است.

وی درباره کسر امتیاز از استقلال گفت: وضعیت هلمکه در کمیته حل اختلاف است. از آنجا به کمیته انضباطی می‌رود و در آن کمیته باز هم به ما وقت می‌دهند و هیچ کسر امتیازی از ما صورت نمی‌گیرد. پرونده‌ای که به کمیته انضباطی برود و ما را با محکوم کند باید پول را بدهیم. ما به فدراسیون هم گفته‌ایم که منتظر ابلاغ کمیته حل اختلاف فیفا هستیم. آقای مانوسی فر کارهای حقوقی ما را خواهند کرد.

وی درباره وضعیت آکادمی استقلال و حکم ورمزیار گفت: آقای ورمزیار مسئول تیم‌های پایه استقلال است. البته من حکمی برای ایشان نزده‌ام و حکم قبلی ایشان به قوت خود باقی است. من در جریان وضعیت آکادمی استقلال هستم. من چون در جریان ماجرای سامره نیستم نمی‌خواهم به آن ورود کنم. او به هر دلیلی با باشگاه قطع رابطه کرده است. ما باید ببینیم که آقای ورمزیار نیازهای ما را پاسخ می‌دهد یا نه. بعید می‌دانم که سامره هم بخواهد با توجه به مسائل اخیر به کار قبلی خود در استقلال ادامه دهد. اگر مدیریت باشگاه استقلال ثبات پیدا کند خیلی از مسائل حل خواهد شد. مطمئن باشید در آینده چیزهایی شبیه به این مسئله را در باشگاه استقلال نخواهید دید. ما به دنبال توسعه و تجهیز باشگاه استقلال هستیم. اولویت اول ما تیم بزرگسالان استقلال است. بعد از آن به رده‌های پایه استقلال سروسامان خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به جام جهانی می‌رود گفت: فعلا معلوم نیست. بازی در مشهد را خواهم دید و پیش بازیکنان می‌روم ممکن است اگر وقت کنم به جام جهانی بروم چون بازیکنان تیم ملی به من پیام می‌دهند که حاج آقا بیا. آقای کفاشیان هم از طریق فیفا به جام جهانی می‌روند.

افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا پادوانی به استقلال می‌آید گفت: در حال مذاکره با او هستیم و کارها را پیش می‌بریم. یک بازیکن را هم امروز آقای منصوریان به ما پیشنهاد کرد که قرار است از تیم نفت به جمع ما اضافه شود. البته اسمش را نمی‌گویم چون شاید خود آقای منصوریان صلاح نداند ولی درباره پادوانی باید بگویم که این بازیکن از طریق فیفا آزاد اعلام شده است. البته باید رضایتنامه سپاهان را به دلیل مسائل مالی بگیرد و ما این کار را هم به خود او محول کردیم. به ا و گفتیم رضایتنامه‌ات را بگیر.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید