کی‌روش برای دعوت به تیم ملی 4 بازی لیگ را در نظر نگرفته است | اتاق خبر
کد خبر: 367032
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 13:11
مهرداد محمدی:
هافبک سپاهان در رابطه با نفرات کم دعوت شده به تیم ملی از سپاهان اظهار کرد لیست بازیکنانی که برای اردو ایتالیا مد نظر کی‌روش بودند، 2 ماه پیش آماده شده و این 4 بازی که از لیگ گذشته زیاد روی آن ها برای دعوت کردن بازیکنان به تیم ملی تاثیر نداشته است.

مهرداد محمدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهرداد محمدی به صحبت در مورد برخی مسایل پرداخت. او در مورد بازدید از کارخانه فولاد مبارکه سپاهان گفت: بازدید خوبی بود و از این که می بینیم چنین تیم قوی و حامی قدرتمندی داریم خوشحالیم و وقتی کارگران نیز در این شرایط کار می کنند که ما بتوانیم بازی کنیم انرژی و انگیزه بیشتری می گیریم.

وی با اشاره به وضعیت سپاهان در تعطیلات لیگ خاطرنشان کرد: بعد از مرخصی که داشتیم به اصفهان برگشتیم و فعلا در تمرینات به سر می بریم و قرار است چند بازی تدارکاتی نیز برگزار کنیم که یکی دیروز برگزار شد.

هافبک سپاهان در رابطه با اینکه بعضی تیم ها از تعطیلات لیگ خوشحال هستند و این که سپاهان جز تیم های خوشحال است یا ناراحت نیز گفت: ما تمرینات‌مان را زود شروع کردیم و بدنسازی خوبی داشتیم به همین خاطر برای تیم ما فرقی نمی کرد.

محمدی در پاسخ به این سوال که انتظار می رفت بازیکنان بیشتری از سپاهان به اردو تیم ملی دعوت شوند هم گفت: این طور که من شنیدم لیست بازیکنانی که برای اردو ایتالیا مدنظر کی‌روش بودند، 2 ماه پیش آماده شده و این 4 بازی که از لیگ گذشته زیاد روی آن ها برای دعوت کردن بازیکنان به تیم ملی تاثیر نداشته است. می توانیم در بازی های بعد نظرش را جلب کنیم و به اردو دعوت شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید