ارائه بسته پیشنهادی سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با ماده 241 اصلاحیه قانون تجارت | اتاق خبر
کد خبر: 367087
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 10:43
شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه اعضای هیئت مدیره این سازمان با لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

اتاق خبر: بعد از ظهر دیروز (سه شنبه دوم شهریور 95) شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه اعضای هیئت مدیره این سازمان با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در فضایی صمیمانه و با حضور پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، لاریجانی از حضور چهره­ های علمی و متخصص در راس مدیریت این سازمان ابراز خرسندی و نقش بازار سرمایه را در اقتصاد ملی با اهمیت توصیف کرد . در ادامه این دیدار دکتر محمدی نیز با قدردانی از حمایت های مستقیم مجلس شورای اسلامی از بازار سرمایه، تصویب قوانین مناسب مرتبط با این حوزه را اقدام موثری از سوی قوه مقننه در روند تقویت و توسعه این بازار ارزیابی کرد.

در این دیدار،پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشریح روند شکل گیری بورس ها، ساختار مند شدن بازار سرمایه و اقدامات و فعالیت های موثر سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان ناظر این حوزه را در رشد و توسعه این بازار مهم برشمرد.

در خاتمه بسته پیشنهادی سازمان بورس و اوراق بهادار در ارتباط با اصلاحیه ماده 241 قانون تجارت جهت بررسی بیشتر به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم گردید.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید