ستایش کلوپ از ستاره جدید تیمش | اتاق خبر
کد خبر: 367219
تاریخ انتشار: 4 شهریور 1395 - 07:51
سرمربی لیورپول بعد از پیروزی قاطعانه در جام اتحادیه انگلیس به ستایش از خرید جدید تیمش پرداخت.

کلوپ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دور دوم رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از دیدارهای مهم لیورپول با 5 گل از سد برایتون گذشت.

طبیعی است یورگن کلوپ از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی باشد. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: خوشبختانه با ارائه یک بازی خوب و هجومی توانستیم به پیروزی برسیم و نشان دهیم که تیم خوبی هستیم. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و شایسته این پیروزی بودیم.

کلوپ، سرمربی لیورپول به ستایش از سادیو مانه خرید جدید لیورپول پرداخت و گفت: به این بازیکن علاقه بسیار زیادی دارم. درست است که تنها چند بازی است که مانه در لیورپول بازی می کند اما مدت‌هاست که این بازیکن را دوست دارم و علاقه زیادی به سبک بازی او دارم. این بازیکن نشان داد که خرید خوب و تاثیر گذاری برای لیورپول بوده است. او هم توان بازی‌سازی دارد و  هم در گلزنی خوب ظاهر می شود. به خوبی توانایی این بازیکن را می دانم و می توانم بگویم او بازیکنی مناسب برای لیورپول خواهد رود.

قرمزپوشان آنفیلد در هفنه سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس کار سختی پیش رو دارند و باید برابر تاتنهام به میدان روند. سرمربی لیورپول در ادامه سخنانش درباره این بازی گفت: بازی سختی پیش روی ماست. باید بتوانیم سه امتیار را به دست آوریم. هفته قبل شکست تلخی را متحمل شدیم و دیگر فرصت اشتباه نداریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید