امیدوارم موفقیت های سایپا تا پایان فصل تداوم داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 367247
تاریخ انتشار: 4 شهریور 1395 - 11:37
صادقی:
کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: امیدوارم سایپا با استفاده از تجربه سال گذشته در پایان لیگ برتر بتواند در رده بالای جدول قرار بگیرد.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و سایپا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ابراهیم صادقی در مورد شرایط تیم سایپا بیان کرد: تیم ما در چهار هفته نخست لیگ، نتایج نسبتا خوبی گرفت، هرچند اعتقاد دارم که در مسابقه با ذوب آهن و پدیده نیز می توانستیم برنده باشیم اما به خاطر کم تجربگی و جوانی تیم، پیروزی را از دست دادیم. با این حال در مجموع روند هماهنگی و پیشرفت تیم خوب بوده است.

صادقی درباره ی روند تمرینات تیم در ایام تعطیلات رقابت های لیگ برتر نیز تصریح کرد: تمرینات ما به صورت منظم در حال پیگیری است و بازیکنان با انگیزه زیاد درتمرینات شرکت می کنند تا تیم هماهنگ تر شود، چرا که سایپا این فصل در تمام خطوط تغیرات زیادی داشته است و قطعا کادرفنی از این فرصت  برای هماهنگی بازیکنان جدید و همچین جوانان آینده داری که  از تیم های پایه به جمع بزرگسالان اضافه شده اند، نهایت بهره را خواهد برد.

کاپیتان تیم سایپا با اشاره به  حضور حسین فرکی در راس کادرفنی نارنجی پوشان گفت: طی ۱۷ فصل حضور در سایپا، زیر نظر مربیان زیادی کار کرده ام  و موضع من حمایت از کادرفنی و برقراری ارتباط مناسب بین بازیکنان و کادرفنی بوده است و در خصوص حسین فرکی نیز همین روال ادامه  دارد.  فرکی علاوه بر دانش بالای فنی، یک مربی اخلاق مدار است و کارکردن با وی خیلی راحت است.

او در پایان در مورد آینده تیم سایپا در لیگ شانزدهم خاطر نشان کرد:  سایپا فصل گذشته تا پایان نیم فصل نخست ، در رده چهارم جدول قرار داشت و با صدر جدول نیز اختلاف امتیازی زیادی نداشت اما در ادامه، حاشیه ها و اختلافات، مانع تداوم نتیجه گیری تیم شد و در پایان لیگ نیز متاسفانه جایگاه مناسبی کسب نکرد، امیدوارم این فصل با بهره گیری از تجربه سال گذشته،با تجربه تر شدن بازیکنان جوان تیم، درایت کارفنی و همچنین تداوم حمایت های مدیریت باشگاه، سایپا تا انتهای فصل در نتیجه گیری موفق باشد و جایگاهی مناسب این نام بزرگ کسب کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید