ژاپن بازی مرگ و زندگی را باخت | اتاق خبر
کد خبر: 367797
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 09:18
کارخانه:
مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه گفت: ژاپن امروز بازی مرگ و زندگی را باخت

مصطفی کارخانه

به گزارش  اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه بعد از برد 3 بر یک تیمش مقابل ژاپن در مرحله دوم قهرمانی باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: بازی امروز برای ژاپنی ها بازی مرگ و زندگی بود و پیروزی برای آنها اهمیت زیادی داشت اما بازی را واگذار کردند و دیگر به مرحله بعد نمی آیند. به همین خاطر بازیکنان تیم تویودا با  تمام وجودشان کار کردند.

وی گفت: تویودا، بانک سرمایه را آزار داد. ما همیشه در والیبال ملی هم به تیم هایی که خوب سرویس می زدند باخته ایم. حتی در لیگ جهانی و المپیک. قزاقستان و ژاپن تیم‌هایی هستند که سرویس با ریسک بالا می زنند و در این مسابقات هم  سرویس هایشان مقابل ما جواب داد.

کارخانه با بیان اینکه توان تیمش بیشتر از این‌هاست، گفت: به نظر من برد سه بر یک نماینده ژاپن همه توان تیم ما نبود. قابلیت تیمی بازیکنان من بیشتر از این است. البته من هم ریسک نکردم و با مصدومیت فرهاد قائمی که حداقل می‌توانست برایم توپ گیری کند، به او استراحت دادم و چاچیچ را به زمین فرستادم. تصمیم درستی هم بود. چرا که چاچیچ را هم باید در بازی سختی تست می کردم و خوب هم بازی کرد.

وی افزود: در مجموع از بازیکنانم راضی هستم. عیبی هم ندارد تیم ما تحت فشار قرار بگیرد. چرا که در مرحله بعد حریفان سخت‌تری خواهیم داشت و بد هم نشد. به هر حال با این برد یک قدم جلو افتاده ایم. امروز همه تعویض های ما عالی جواب داد. از عملکردمان راضی هستم اما هنوز کار تمام نشده است. چین تایپه هم حریف سرسختی است. تیمی که در دور مقدماتی برابر ژاپن پیروز شده است.

کارخانه در ادامه تاکید کرد: آمدن ایگور بازیکن شماره 15 تویودا به زمین همه برنامه های ما را بهم زد. چرا که آنالیزی از او نداشتیم. او خوب هم بازی کرد و همه انرژی‌اش را گذاشته بود برای ارائه یک بازی خوب.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید