سرنشین پژو 405 در میان شعله های آتش سوخت | اتاق خبر
کد خبر: 367926
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 18:59
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 پس از واژگونی دچار آتش سوزی شد و سرنشین آن در میان شعله های آتش سوخت و راننده آن مجروح شد.

اتاق خبر: سرهنگ رضا عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عصر روز گذشته یک دستگاه خودروی پژو 405 در مسیر پهنه بر از توابع شهرستان بهار واژگون شد.
وی اضافه کرد: پس از واژگونی خودروی 405 ،دچار حریق شده و سرنشین این وسیله نقلیه که زن بود پیش از رسیدن آتش نشانی در آتش سوخت و جان خود را از دست داد.
به گزارش ایرنا وی با ذکر اینکه شدت سوختگی سرنشین به حدی بالا بود که نمی شد جنسیت متوفی را تشخیص داد اظهار کرد: علت بروز این سانحه خواب آلودگی راننده اعلام شده که در این سانحه راننده مجروح شد.
رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: 60 درصد علت بروز سانحه در چند روز گذشته بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی و 40 درصد رعایت نکردن حق تقدم بوده است.
سرهنگ عزیزی افزود: 9 سانحه جرحی روز گذشته در استان همدان رخ داد که این سوانح که بیشتر آنها واژگونی بودند منجر به مجروحیت 14 نفر شد.
فوت ناشی از سوانح رانندگی در چهار ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در جاده های برون شهری استان همدان 20 درصد کاهش داشته است.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید